komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

Pokłóciła się z facetem, więc postanowiła zniszczyć zaparkowane na zewnątrz samochody

środa, 17.4.2019 20:04 , komentarze: 0 , odsłony: 2372
kategorie artykułu:

Do niecodziennej interwencji doszło na terenie wrocławskiego Starego Miasta. Patrolujący okolicę mundurowi z Wydziału Prewencji i Patrolowego, otrzymali informację o młodej kobiecie, która niszczy samochód stojący w jednym z podwórek. Na miejscu okazało się, że zniszczony jest nie jeden, a siedem pojazdów! Kobieta w silnych emocjach, została później zatrzymana.

Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie znajduje się sprawczyni całego zajścia. Kobieta wbiegła do jednego z mieszkań i tam zaatakowała przebywającego w środku mężczyznę. Wkrótce wyszedł na jaw powód zachowania się 22-latki. Okazało się, że wcześniej doszło pomiędzy nimi do sporej kłótni. Kobieta dała upust emocjom, niszcząc zaparkowane pojazdy i krzycząc na przypadkowych przechodniów. Dodatkowo zniszczyła też wyposażenie klatki schodowej kamienicy, w której mieszkał jej były już partner.

Mundurowi musieli obezwładnić kobietę, ponieważ w przypływie emocji nie reagowała na wydawane przez nich polecenia. Okazało się, że nie tylko emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Przyczynił się do tego również alkohol, który kobieta spożyła przed całym zajściem. Po przebadaniu młodej wrocławianki na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu,  na wyświetlaczu policyjnego alkomatu pojawił się wynik: prawie półtora promila.

Młodą wrocławiankę zatrzymano. Zabezpieczono również obszerny materiał dowodowy w tej sprawie, na którym widać zniszczone samochody. Aktualnie trwa szacowanie wyrządzonych przez zatrzymaną strat. Za popełnione czyny 22-latce może grozić kara pozbawienia wolności do lat 5. 

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

wtorek, 15.10.2019 10:00
wtorek, 15.10.2019 09:35
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele