komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Mistrzowie świata zatańczą we Wrocławiu na „Rising Stars”

środa, 15.5.2019 18:01 , komentarze: 0 , odsłony: 389
kategorie artykułu:

Czeka nas dzień pod znakiem tańca na najwyższym poziomie. Będzie efektownie, widowiskowo i niezwykle gorąco. Na scenie królować będą tańce latynoamerykańskie i standardowe. Umiejętności zaprezentują m.in. mistrzowie świata w tańcu akrobatycznym. Ogólnopolski turniej „Rising Stars” już 18 maja w Magnolia Park. 

W najbliższą sobotę we Wrocławiu wystąpi wyjątkowa para. Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło aż czterokrotnie sięgnęli po tytuł mistrzów świata w rock'n'rollu akrobatycznym. Byli bezkonkurencyjni w 2011, 2013, 2014 i 2016 roku. Wygrali także mistrzostwo Europy oraz rozgrywany we Wrocławiu turniej sportów nieolimpijskich - The World Games 2017. 18 maja zatańczą pokazowo na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Rising Stars”, który odbędzie się w Magnolia Park.  

Turniej jest wyjątkowym wydarzeniem tanecznym nie tylko ze względu na obecność gwiazd (pokazowo zatańczy także Neder Hasanoui - finalista programu "You Can Dance"). W „Rising Stars” wystartują pary taneczne z najwyższej krajowej półki, a oceni je profesjonalna komisja sędziowska. Tancerze, podzieleni na aż 20 kategorii, będą rywalizować w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych. Na parkiecie królować będą samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive, walc angielski, tango, walc wiedeński, fokstrot i quickstep. Oprócz dorosłych swoje umiejętności taneczne zaprezentują dzieci. Młodsi tancerze wykonają repertuar w kombinacji wszystkich tańców.

 - To będzie niezwykłe taneczne wydarzenie. Szczególnie ciekawie zapowiada się występ mistrzów świata w tańcu akrobatycznym. Ich popisy zapierają dech w piersiach. Sam turniej zapowiada się równie ekscytująco. Serdecznie zapraszam na plac pomiędzy salonami Empik i Super-pharm – zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park. Turniej rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 i potrwa do 18.00. Jego organizatorem jest działająca w Magnolia Park Szkoła Tańca Champion Team. Zawody i pokazy gwiazd można oglądać za darmo. 


18 maja 2019 r., godz. 10.00-18.00

Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58 

Wstęp wolny - zapraszamy!

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 godz temu
środa, 1.7.2020 15:51
wtorek, 30.6.2020 21:19
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele