komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Jana, Danuty

Wrocław walczy o przestrzeń!

czwartek, 16.5.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 156
kategorie artykułu:

To ostatni dzwonek, by razem z Leszkiem pozytywnie wpłynąć na Wrocław. Głosowanie w IV edycji programu LECHSTARTER kończy się 20 maja, a rywalizacja między 15 lokalizacjami jest niezwykle zacięta. Gdzie powstanie PRZESTRZEŃ projektu Jakuba Szczęsnego? Wszystko w rękach lokalnych społeczności!

Obecnie na szczycie rankingu znajdują się Augustów, Szczecin i Rzeszów, jednak walka o 1 000 000 zł od Leszka trwa i Fundacja „Open Mind” z Wrocławia wciąż ma szansę na zwycięstwo. Tym, czego potrzebują, są głosy lokalnych społeczności. Zaangażowanie mieszkańców na finiszu LECHSTARTERA może przesądzić o wynikach programu.

A jest o co walczyć! W tym roku do zdobycia są trzy wyjątkowe projekty, za których koncepcją stoi jeden z czołowych polskich architektów, Jakub Szczęsny. Zadaniem, jakie zostało przed nim postawione, było stworzenie uniwersalnej przestrzeni dedykowanej lokalnym społecznościom. W ten sposób powstał projekt PRZESTRZEŃ, który spełnia wiele ról:  może być miejscem doskonałym do złapania oddechu od miejskiego zgiełku, ale także służyć organizacji wydarzeń kulturalnych czy artystycznych. Jeszcze w te wakacje nową miejscówką cieszyć się będą mieszkańcy trzech miast reprezentowanych w programie przez organizacje pozarządowe. 

Aby zagłosować na Wrocław, wystarczy wejść na stronę www.lechstarter.pl, wybrać miasto, a następnie potwierdzić oddany głos klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej. Codziennie każda osoba pełnoletnia może oddać jeden głos. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 9 godz temu
sobota, 22.6.2019 13:00
czwartek, 20.6.2019 16:00
czwartek, 20.6.2019 15:00
czwartek, 20.6.2019 13:30
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki