komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Magiczne eksperymenty z wodą - warsztaty naukowe dla dzieci

wtorek, 13.8.2019 09:15 , komentarze: 0 , odsłony: 267
kategorie artykułu:

Magia czy nauka? Pojęcie napięcia powierzchniowego już wkrótce nie będzie kryło przed małymi akademikami żadnych tajemnic! 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Bielany podczas zajęć naukowych dzieci obejrzą eksperymenty z użyciem wody. Wstęp bezpłatny. 

Już w sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielany na żądne wiedzy i ciekawe świata dzieci czeka fantastyczna zabawa z nauką! Tym razem uczestnicy zajęć skupią się na właściwościach wody. Nie zabraknie barwnych sztuczek i iluzji, które z pewnością zaskoczą małych akademików. Eksperymenty wyjaśnią, czym jest napięcie powierzchniowe, a zdobyta wiedza z pewnością przyda się na lekcjach w szkolnych ławkach.

„Akademia małych odkrywców” to cykl comiesięcznych spotkań, podczas których dzieci poprzez barwne eksperymenty poznają pojęcia naukowe z zakresu fizyki lub chemii. Udział w każdym z nich nagradzany jest pieczątkami, które mali akademicy mogą zbierać w specjalnym indeksie. Pieczątki można wymieniać na nagrody. Za udział w czterech spotkaniach można otrzymać pluszowy piórnik, w sześciu spotkaniach – mały zestaw plastyczny, w ośmiu – duży zestaw plastyczny. Ci, którzy wezmą udział we wszystkich spotkaniach w ramach cyklu, będą mogli odebrać zestaw naukowy „Mały geniusz”.

„Akademia małych odkrywców” odbędzie się 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Udział w zabawie jest bezpłatny.  

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 50 min temu
dzisiaj, 7 godz temu
wtorek, 11.8.2020 12:14
poniedziałek, 10.8.2020 15:39
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele