komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 6 lipca 2020

Gotarda, Dominiki

Koncert "Milczące lasy" organizowany przez ZOO Wrocław!

czwartek, 1.1.1970 01:00 , komentarze: 0 , odsłony: 958
kategorie artykułu:

13.06.2019 odbędzie się we wrocławskim Imparcie koncert pt. "Milczące Lasy".Organizatorem koncertu jest ZOO Wrocław, a cały dochód z koncertu zostanie przekazany na cele charytatywne.

Udział w koncercie potwierdzili m.in. tacy artyści jak: Kamil Bednarek, Abradab, Anja Sei, Kasia Wilk, Marcelina, Nick Sinckler, Natalia Grosiak czy Alicja Janosz, a akompaniować im będzie zespół stworzony specjalnie na tę okazję. Podczas koncertu każdy solista wykona 1 lub 2 piosenki o tematyce około-ekologicznej, a na końcu odbędzie się jedyne wspólne wykonanie hymnu kampanii. 

To jedyna tego rodzaju akcja – pierwszy w historii Polski koncert organizowany przez ogród zoologiczny, gdzie wszyscy artyści występują całkowicie charytatywnie, a 100% dochodu ze sprzedaży biletów trafia na rzecz ratowania zagrożonych gatunków ptaków. Artyści biorący udział w koncercie reprezentują różne gatunki muzyczne od popu przez rock, reggae aż po rap i hip-hop. Ich zaangażowanie okazało się dużo większe niż tylko udział w koncercie – Kamil Bednarek zaśpiewał gościnnie w utworze Milczące Lasy promującym kampanię Silent Forest. Dodatkowo powstał klip promujący tę piosenkę.

- Chcemy uświadomić odbiorców kampanii, że tematy ochrony przyrody nie muszą być smutne i przygnębiające. Jako ludzie mamy ogromny wpływ na kształtowanie rzeczywistości naszej planety, a w obliczu zatrważających raportów ONZ o obecnym stanie środowiska – musimy podjąć działanie! I pod tym hasłem będziemy bawić się podczas koncertu pełnego energii i nadziei na lepsze jutro – mówiła Marta Zając-Ossowska, kierownik sekcji marketingu i edukacji wrocławskiego zoo oraz pomysłodawczyni i koordynator koncertu 

Azja południowo-wschodnia tylko na pozór jest terenem odległym. Nasza planeta to system naczyń połączonych i nawet najmniejsze zaburzenia ekosystemu mogą spowodować katastrofalne skutki w pozostałych częściach świata. Chcemy tego uniknąć i pomóc naszą działalnością tym najbardziej potrzebującym i niemającym głosu. Jesteśmy dumni z bycia ambasadorami tak wyjątkowej inicjatywy, a artyści biorący udział w przedsięwzięciu z zapałem pomagają nam edukować każdego z nas. 

 

Wasze komentarze

niedziela, 5.7.2020 08:20
poniedziałek, 22.6.2020 13:32
niedziela, 21.6.2020 11:15
niedziela, 21.6.2020 10:15
środa, 17.6.2020 12:30
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele