komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 23 września 2020

Tekli, Boguslawa

Konsola do gier. Rozrywka na długie jesienne wieczory

czwartek, 30.7.2020 12:47 , odsłony: 105
kategorie artykułu:

Konsola do gier. Rozrywka na długie jesienne wieczory. Jesień jest jedną z najmniej lubianych pór roku, na co wpływ przede wszystkim deszczowa pogoda, ogólny chłód, długie wieczory. Niewielkie ilości słońca i ciemne chmury bardzo często wpędzają nas w złe samopoczucie. Dlatego warto na ten czas znaleźć dla siebie jakieś interesujące hobby. Gry wideo dostępne na konsole

Obecnie Xbox oraz PlayStation, są najpopularniejszymi konsolami do gier. Można na nich grać zarówno w pojedynkę, jak i w większym gronie. Gry są dostosowane do osób w różnym wieku. Zarówno do dzieci w wieku szkolnym, jak i do osób dorosłych, nieco bardziej wymagających pod tym względem. PlayStation pełni również rolę platformy streamingowej i odtwarzacza Blu-ray. Na obu konsolach można grać w gry w jakości HDR oraz rozdzielczości 4K. Na PlayStation można zagrać w takie kultowe tytuły, jak między innymi "FIFA 2019". Na Xbox-ie natomiast możemy oglądać filmy w jakości 4K HDR. Xbox ma jednak nieco uboższy katalog gier, niż PlayStation. Obie konsole można zastąpić również komputerem gamingowym, jednak jego koszt jest zdecydowanie wyższy. Konsolę można kupić już od 900 złotych.

PS4 czy Xbox? Co wybrać?

Na rynku dostępne jest PlayStation 4 czy też Xbox One. Poza tym kupić można również Nintendo Switch oraz nowsze konsole typu Xbox Series X. Każda z tych konsol choć służy do grania, oferuje swoim użytkownikom coś zupełnie innego.
Dzięki porównaniu sprzętów można zweryfikować, która konsola ma lepszą grafikę, która jest bardziej uniwersalna czy też która lepiej nadaje się dla osoby dorosłej. Krótko opisując wszystkie konsole można przedstawić takie ich zestawienie:

Konsola PlayStation 4 Slim oraz PlayStation 4 Pro posiadają obszerne kokcje gier oraz mają możliwość obsługi gogli VR. Poza tym PlayStation Pro oferuję grę w jakości 4K HDR.
Konsola Xbox One S oraz Xbox One X posiadają spore katalogi gier. Xbox One X obecnie jest najpotężniejszą konsolą na rynku.


Konsola Nintendo Switch, Switch Lite czy też 3DS/2DS są propozycjami dla osób, które cenią sobie gry same w sobie, nie skupiając się nadmiernie na grafice.
Konsola Nintendo Classic Mini SNES oraz Nvidia Shield to konsole mniej popularne, dla osób poszukujących czegoś nietypowego.


Konsola PlayStation 5 oraz Xbox Series X –  to konsole nowej generacji, odpowiadające na potrzeby graczy z prawdziwego zdarzenia. Bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Na podstawie kilku pytań można również zdecydować, które urządzenie jest najbardziej optymalne dla nas samych.

Zobacz konsole do gier w ofercie sklepu Dragonist: https://dragonist.pl/48-konsole

 

 
wczoraj, 19 godz temu
poniedziałek, 21.9.2020 11:39
poniedziałek, 21.9.2020 10:11
sobota, 19.9.2020 19:29
piątek, 18.9.2020 11:11
czwartek, 17.9.2020 13:33
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki