komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 22 października 2020

Halki, Filipa

Kredyt czy pożyczka? Co warto o nich wiedzieć?

piątek, 25.9.2020 00:19 , odsłony: 105
kategorie artykułu:

W naszym życiu niestety nie brakuje sytuacji, w których konieczny jest wydatek dużej sumy pieniędzy. Może to być awaria któregoś z niezbędnych sprzętów w naszym domu – na przykład pralki, lodówki, telewizora. Niekiedy chodzi zaś o zakup samochodu, roweru lub sprzętu sportowego. Możliwości naszego domowego budżetu może przekroczyć też leczenie niefinansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, edukacja dzieci lub wakacyjny wyjazd. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem zwykle okazuje się pożyczenie pieniędzy. Do wyboru mamy kilka opcji. Która z nich będzie najlepsza?

  1. Kredyt gotówkowy czy pożyczka online? Co będzie lepszym wyborem?
  2. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - to możliwe?
  3. Kredyt gotówkowy przez Internet. Jak wybrać najlepszą ofertę w internecie?

Kredyt gotówkowy czy pożyczka online? Co będzie lepszym wyborem?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na ogół pierwszym wyborem pożyczkobiorców jest kredyt bankowy. W banku bowiem możemy pożyczać duże kwoty na długi okres. Co więcej, koszty kredytu gotówkowego w banku zazwyczaj są niższe, niż pożyczek pozabankowych. Jednak to, co niektórym może uniemożliwić skorzystanie z tego produktu, to niewystarczająca zdolność kredytowa. Zniechęcić może również dość duża ilość formalności i często długi czas oczekiwania na decyzję.

Warunki udzielania pożyczek pozabankowych mogą być bardzo różne, w zależności od wybranego pożyczkodawcy. Jednak wśród instytucji pozabankowych często można znaleźć propozycje bardzo szybkich pożyczek, z minimalną ilością formalności. Często wtedy koszty pożyczki są stosunkowo wysokie.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - to możliwe?

Istnieją instytucje, które udzielają kredytów gotówkowych bez zaświadczeń o dochodach. Wymagają wtedy np. jedynie wyciągu z osobistego konta bankowego. Często możemy również liczyć na kredyt bez zaświadczeń w banku, w którym mamy założone konto. Takie rozwiązanie znacznie upraszcza i przyspiesza procedurę starania się o gotówkę.

Kredyt gotówkowy przez Internet. Jak wybrać najlepszą ofertę w internecie?

Pożyczki gotówkowe online mogą być w stu procentach bezpieczne. Tak się stanie jedynak tylko pod warunkiem starannego wyboru oferty. By mieć pewność, że podczas spłacania zobowiązania nie spotkają nas przykre niespodzianki, warto korzystać z ofert pochodzących od sprawdzonych pożyczkodawców. Warto również porównać kilka dostępnych ofert, by wybrać najlepszą dla siebie – taką możliwość daje na przykład platforma www.bancovo.pl/landing/kredyt-gotowkowy.

 

 

 
dzisiaj, 2 godz temu
środa, 21.10.2020 08:53
wtorek, 20.10.2020 14:54
wtorek, 20.10.2020 13:31
wtorek, 20.10.2020 09:28
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele