komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 6 sierpnia 2020

Slawy, Jakuba

Kredyt gotówkowy do 10 lat - gdzie szukać najlepszej oferty?

poniedziałek, 6.7.2020 08:53 , odsłony: 113
kategorie artykułu:

Kredyty gotówkowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ można przeznaczyć je na dowolny cel i nie wymagają dużych formalności. Niedawno banki wprowadziły także możliwość skorzystania z kredytu bez obligacji pokazania zaświadczenia o dochodach. Oferta jest duża, dlatego warto wiedzieć, co wziąć pod uwagę, szukając kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Gdzie można znaleźć taką ofertę, dowiesz się poniżej. 

1.      Czym jest kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

2.      Jakie banki oferują kredyty bez zaświadczeń?

3.      Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń?

4.      Co wziąć pod uwagę przy wyborze?

5.      Jakie są zalety kredytu gotówkowego?

 

Czym jest kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

To kredyt, który przyznawany jest bez zaświadczenia o dochodach. Wcześniej nie był on udzielany przez banki. Osoby, które chcą się o niego ubiegać powinni mieć stały dochód, nieważne w jakiej postaci. Trzeba tylko wypełnić zaświadczenie o wysokości i źródle dochodów, bez konieczności pokazania oficjalnych dokumentów. Najczęściej wystarczy wyciąg z banku, pokazujący wpływ pieniędzy.

Kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolne cele, w zależności czego potrzebujemy. Może to być nowa pralka, remont, wakacje czy samochód. Nie trzeba się tłumaczyć, na co wydamy pieniądze, a także formalności nie zawrócą nam w głowie. Istnieją trzy typy kredytów: konsumpcyjny, na karcie kredytowej czy w ROR. Najbardziej popularnym jest ten pierwszy i przeznacza się go na dobra konsumpcyjne, takie jak: samochód, sprzęty AGD czy telewizor.

Jakie banki oferują kredyty bez zaświadczeń?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń (zobacz na get-money.pl, gdzie wziąć najlepszy kredyt gotówkowy) można otrzymać w wielu bankach. Bank Polski PKO oferuję Mini Ratkę i pożyczkę gotówkową. Można ubiegać się o nie online, wypełniając wniosek przez internet. Alior Bank dysponuje pożyczkami do 150 000 złotych i okresem kredytowania do 5 lat. Santander Bank Polska oferuje prowizję 0% oraz wypłatę gotówki w ten sam dzień do 300 000 zł. Warto zapoznać się  ofertą każdego banku, aby odnaleźć najlepszą ofertę.

Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń? 

Osoby pełnoletnie o stałym dochodzenie mają dużą szansę na otrzymanie takiego kredytu. Dokumentami, które to poświadczą są: deklaracja podatkowa PIT, oświadczenie o zarobkach wypełnione przez kredytobiorcę lub wyciąg z konta osobistego z ostatnich miesięcy. Wszystko można załatwić przez internet. Pieniądze można otrzymać, pokazując dochód z umowy o pracę, zlecenie lub dzieło, emeryturę, działalność gospodarczą, rolniczą czy świadczenia rodzinne. Możemy złożyć oświadczenie o dochodach, czyli zwykłą deklarację, ile zarabiamy bez żadnego dokumentu potwierdzającego te dane. Innym sposobem jest weryfikacja rachunku bankowego. Bank prosi o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z ostatnich sześciu miesięcy.
 

Co wziąć pod uwagę przy wyborze? 

Na początek warto przeanalizować domowy budżet, aby wiedzieć, jaką kwotę miesięcznie możemy spłacać. Wstępna kalkulacja pomoże ustalić wysokość rat. Każdy bank dysponuje inną ofertą, dlatego warto zapoznać się wcześniej z różnymi ofertami. Także od nas zależy czy potrzebujemy kredytu szybko, i w tym przypadku sprawdzi się kredyt bez zaświadczeń, czy wolimy poczekać.

Ważnym czynnikiem są także koszty otrzymania kredytu, takie jak prowizja, oprocentowanie, marża czy ubezpieczenie. Prowizja to jednorazowa opłata, którą bank pobiera od klienta za pożyczenie pieniędzy. Wiele banków oferuje kredyty bez tej opłaty. Oprocentowanie za udzielenie kredytu to odsetki, które pobiera bank co miesiąc. Jest ono różne w zależności od banku i maksymalnie wynosi 19%. W ofertach można odnaleźć je pod postacią RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Kwota uwzględnia nie tylko oprocentowanie, ale także często prowizję i koszt dodatkowych usług. RRSO zależy od okresu spłaty kredytu, karencji, czyli czasowego zawieszenia części kapitałowej raty kredytu czy wakacji kredytowych, dzięki której możemy zawiesić spłatę kredytu na określony czas. Marża to kwota, którą bank zarabia na danym kredycie i uzależniona jest od celu kredytu, jego walucie, czy sytuacji finansowej. Istnieje także możliwość ubezpieczenia pożyczki, która pomoże w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń. 
 

Jakie są zalety kredytu gotówkowego? 

Kredyt gotówkowy to prosty sposób na szybki zastrzyk gotówki. Większość wniosków można wypełnić przez internet bez konieczności zbytecznych formalności. Istnieje możliwość ubiegania się o wysokie kwoty z długim okresem kredytowania. Także nie trzeba podawać celu potrzebnego kredytu. Weryfikacja dokumentów jest bardzo elastyczna i w przypadku kredytu bez zaświadczeń minimalna. Można skorzystać z wakacji kredytowych, a także z wcześniejszej spłaty kredytu. Kredyty oferują także mniejsze oprocentowanie od pożyczek, dzięki czemu możemy liczyć na dobre warunku finansowe. Warto szukać kredytów w okresach świątecznych czy podczas wakacji, ponieważ banki przygotowują w tych okresach atrakcyjne oferty. Decyzja wzięcia kredytu powinna być dobrze przemyślana, gdyż jest zobowiązaniem na lata.

 

 
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
środa, 5.8.2020 13:26
środa, 5.8.2020 11:45
poniedziałek, 3.8.2020 14:37
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele