komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Magiczny grudzień w CH Borek

środa, 4.12.2019 17:10 , komentarze: 0 , odsłony: 580
kategorie artykułu:

Grudzień to wyjątkowy czas pełen magii, rodzinnych spotkań, atmosfery zbliżających się Świąt i końca roku. To czas podsumowań, szaleństwo zakupów i przygotowań, miesiąc prezentów, niespodzianek i obdarowywania. To również idealny moment, by zatrzymać się na chwilę i dać coś od siebie osobom potrzebującym, które w tym czasie szczególnie liczą na ciepłe słowa i wsparcie. W Centrum Handlowym Borek, przez cały miesiąc będą się odbywać wydarzenia specjalne dla najmłodszych, spotkania z Mikołajem, warsztaty oraz akcje charytatywne. 

W grudniu wrocławskie Centrum Handlowe Borek szykuje dla swoich klientów wiele atrakcji. Już od 6 grudnia, w każdą sobotę i niedzielę handlową dzieci będą mogły spotkać Świętego Mikołaja! Ten uroczy staruszek z długą białą brodą wręczy dzieciom prezenty i wysłucha ich najskrytszych marzeń! Maluchy na zakończenie spotkania z Mikołajem dostaną piernikowy przysmak od towarzyszącej mu Śnieżynki. 

Od środy 4 grudnia do piątku 6 grudnia każdy będzie mógł zostać Świętym Mikołajem! W tych dniach wolontariusze Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową przeprowadzą kwestę – cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na cele obu organizacji. Wypatrujcie Zielonych Mikołajów w godz. 10:30-16:30 na terenie CH Borek i swoim drobnym gestem dobroci wywołajcie uśmiech na twarzach podopiecznych Towarzystwa i Fundacji. Każde wsparcie finansowe jest na wagę złota! 

Okazji do pomocy będzie jeszcze więcej! W dwa kolejne weekendy 6-7 oraz 14-15 grudnia każda osoba będzie mogła dołożyć swoją cegiełkę do akcji charytatywnej! By przystąpić do akcji, wystarczy zrobić w tych dniach zakupy na kwotę min. 30 złotych i przyjść na stoisko promocyjne w godz. 11:00-18:00 i okazać paragon. Tam hostessy będą wręczać świąteczne bombki, które następnie klienci umieszczą w specjalnej urnie. Im więcej bombek uda się zebrać do 15 grudnia, tym więcej środków zostanie przekazanych na rzecz Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Zachęcamy do dzielenia się z najbardziej potrzebującymi! 

Dodatkowo, w piątek i sobotę (6-7 grudnia) wszystkie dzieci, które odwiedzą CH Borek będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych o tematyce świątecznej, organizowanych przez wolontariuszy Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta. Najmłodsi, z drobną pomocą, przygotują świąteczne lampiony – zapraszamy w godzinach 11:00-17:00. To świetna okazja by, rozwinąć swoją wyobraźnię i zdolności manualne.

Grudzień w Centrum Handlowym Borek będzie obfitował w nie tylko w atrakcje, ale też wydarzenia specjalne i akcje charytatywne, dzięki którym nadchodzące Święta będą ciepłe i radosne dla wszystkich.

 

Wasze komentarze

piątek, 7.8.2020 00:00
czwartek, 6.8.2020 15:12
czwartek, 6.8.2020 11:49
czwartek, 6.8.2020 11:40
środa, 5.8.2020 13:26
środa, 5.8.2020 11:45
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele