komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 22 lipca 2019

Marii, Magdaleny

Marcin Bartoń podpisał kontrakt ze Śląskiem

sobota, 15.6.2019 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 382
kategorie artykułu:

Młodzieżowy reprezentant Polski, zawodnik zespołu U15 Akademii Śląska Wrocław Marcin Bartoń, podpisał swój pierwszy zawodowy kontrakt z wrocławskim klubem.

         Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Urodzony w 2004 roku napastnik występuje w drużynie U15 prowadzonej przez trenera Krzysztofa Wołczka. Stanowił o sile zespołu, który zdobył mistrzostwo Dolnego Śląska i był o włos od finału mistrzostw Polski. W półfinałowym dwumeczu lepsza okazała się Pogoń Szczecin (WKS wygrał 3:2 przy Oporowskiej, przegrywając 0:1 w rewanżu). W całym sezonie napastnik zapisał na swoim koncie ponad 20 trafień. 

Marcin to również etatowy reprezentant kraju. W młodzieżowej reprezentacji zadebiutował już w zeszłym roku i regularnie otrzymuje kolejne powołania. Na niedawnym towarzyskim turnieju w Finlandii - gdzie Biało-czerwoni rywalizowali z gospodarzami, Słowacją oraz Węgrami - Polska z Bartoniem w składzie okazała się najlepsza. Napastnik Śląska został królem strzelców turnieju.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mój pierwszy kontrakt podpisałem ze Śląskiem Wrocław. Cieszę się, że właśnie tutaj mogę realizować moje piłkarskie marzenia. To dla mnie duża motywacja do dalszej pracy - podkreśla Marcin Bartoń.  

Klub podpisał z piłkarzem kontrakt na trzy lata. Życzymy zdrowia i powodzenia w realizacji planów, a w przyszłości występów w ekstraklasie!

 

Wasze komentarze

niedziela, 14.7.2019 14:34
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork