komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Moc To Nie Przemoc - społeczna odsłona Triathlonu Wrocław

środa, 12.6.2019 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 518
kategorie artykułu:

Ruszyła kampania MOC TO NIE PRZEMOC, będąca częścią Triathlonu Wrocław - jednej z największych imprez sportowych tego lata. Wspierają ją znane osoby ze świata sportu, muzyki i telewizji, m.in.: Kayah, Kabaret Hrabi, Marek Piekarczyk, DJ Wika, Joanna Zientarska, Andrzej Adamiak z zespołu Rezerwat, Mariusz Węgłowski, Mariola Bojarska-Ferenc i zespół Mr. Pollack. Dołącz i Ty! Środki zebrane w ramach kampanii charytatywnej przeznaczone zostaną na organizację profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz zajęć sportowych dla potrzebujących dzieci.

Łączymy siły w szczytnym celu! Triathlon Wrocław to jedna z największych imprez sportowych tego lata. Pierwszy raz w historii odbędzie się we Wrocławiu. Jest to duże wydarzenie medialne, które przyciągnie rzeszę uczestników i kibiców oraz sprawi, że temat przemocy przestanie być tematem tabu. 

- Organizując akcję chcemy zwiększyć świadomość problemu i uzyskać wsparcie dla jak największej liczby potrzebujących. A także stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o problemie w przestrzeni publicznej przy okazji wydarzenia sportowego. Triathloniści podpisują się pod akcją całym sercem! – mówi Tomasz Sakuta, główny organizator Triathlonu Wrocław. 

Nie tylko sportowcy, którzy 14 lipca br. wezmą udział w Triathlonie, wspierają kampanię.  Do akcji MOC TO NIE PRZEMOC przyłączyły się także osoby znane ze świata showbiznesu, telewizji i muzyki.  Do wsparcia kampanii na zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/3wzrhm) zachęcają m.in. takie osoby jak: Kayah, Kabaret Hrabi, Marek Piekarczyk, DJ Wika, Joanna Zientarska, Andrzej Adamiak z zespołu Rezerwat, Mariusz Węgłowski, Mariola Bojarska-Ferenc i zespół Mr. Pollack. Wspólnie możemy sprawić, że reagowanie na przemoc stanie się naturalnym odruchem!

- Wspólnie z Triathlonem Wrocław uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl, dzięki którym uda się objąć bezpłatną pomocą specjalistów pokrzywdzone dzieci z Dolnego Śląska. Całkowity dochód ze zbiórki będzie przekazany na nieodpłatne specjalistyczne wsparcie m.in. dla dzieci krzywdzonych. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaangażowanie sportowców, jak i znanych osób w nasze działania! Zebrane pieniądze przyczynią się nie tylko do zwiększenia ilości porad i wsparcia psychologicznego dla dotkniętych przemocą w rodzinie dzieci, ale także zorganizowania dla nich przez Młodzieżową Akademię Triathlonu zajęć integrujących w sportowym duchu – mówi Agnieszka Świętczak z Fundacji NON LICET.

Nie trzeba być zawodowym sportowcem, żeby 14 lipca we Wrocławiu pokazać swoją moc! Każdy może przyłączyć się akcji charytatywnej i wesprzeć działania przeciwko przemocy. Wystarczy naprawdę niewiele!  Dołącz do akcji charytatywnej na: https://zrzutka.pl/3wzrhm  A na Triathlon Wrocław zapisz się wypełniając formularz na: www.triathlonwroclaw.pl (liczba miejsc ograniczona!).

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 5 godz temu
środa, 1.7.2020 15:51
wtorek, 30.6.2020 21:19
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele