komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 19 kwietnia 2019

Adolfa, Tymona

Na tropie Tygrysów - we Wrocławiu ruszyła rekrutacja młodych judoków

środa, 6.2.2019 12:13 , komentarze: 0 , odsłony: 332
kategorie artykułu:

Klub sportowy dla dzieci i młodzieży Judo Tigers ogłasza nowy nabór i zaprasza do swoich szeregów kolejnych młodych zawodników z Dolnego Śląska. W lutym w szkołach i przedszkolach będą odbywać się lekcje pokazowe i treningi próbne. Zapisy trwają do 28 lutego - jakie atrakcje czekają na nowych judoków? 

Wraz z nowym rokiem i semestrem szkolnym Tygrysy otwierają nowe szeregi i zapraszają do wspólnej sportowej zabawy kolejnych młodych zawodników. Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat na różnych poziomach zaawansowania.  We Wrocławiu zajęcia będą odbywać się w aż 7 dzielnicach: Grabiszyn, Stare Miasto, Swojczyce, Leśnica, Zakrzów, Złotniki i Bielany Wrocławskie. Oprócz ćwiczeń na tatami, na małych judoków czekają pełne emocji zawody i turnieje, wspólne zabawy integracyjne i tematyczne obozy sportowe.

Start nowej przygody

Rekrutacja do klubu Judo Tigers trwa do 28 lutego. Wszystkie osoby, które w tym czasie zarejestrują się online na stronie internetowej skorzystają z miesiąca treningów gratis. Oprócz treningów we Wrocławiu na klub zaprasza na zajęcia również w kilku dodatkowych miejscowościach w województwie dolnośląskim. Tygrysy można spotkać w szkołach i przedszkolach w Oławie, Oleśnicy, Strzelinie, Kobierzycach, Marcinkowicach i Karwianach.

Początki są proste!

Na pierwsze zajęcia nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy prosty strój sportowy: koszulka i wygodne dresy. Obuwie nie jest konieczne, ponieważ zajęcia odbywają się na specjalnej macie. Trenerzy zapraszają na pierwszy, bezpłatny trening, który z pewnością udowodni, że judo to świetna zabawa. - Judo to zdecydowanie sport dla każdego. Mogą go trenować już nawet czterolatki. Trening dla najmłodszych opiera się przede wszystkim na znanych i lubianych przez dzieci grach i ćwiczeniach, takich jak berek czy fikołki. Od zabawy dzieci płynnie przechodzą w doskonalenie konkretnych chwytów, przewrotów i pozycji judo. Wszystko jest więc proste i łatwe do przyswojenia. Dzięki temu maluch nie czuje presji i świetnie bawi się z rówieśnikami na macie – mówi założyciel klubu i trener Tygrysów, Michał Zamęcki. Atmosfera na zajęciach sprzyja zawiązywaniu nowych znajomości i uczy dyscypliny i wytrwałości, które później będą procentowały w codziennym życiu. 

Więcej informacji na temat klubu oraz rekrutacji można znaleźć na stronie klubu..

 

Wasze komentarze


Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki