komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Najbliższy tydzień atrakcji w Hali Stulecia

piątek, 18.10.2019 19:16 , komentarze: 0 , odsłony: 451
kategorie artykułu:

Najbliższy weekend jest ostatnim w tym sezonie, kiedy będzie można zobaczyć pokazy specjalne Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Pod kopułą Hali Stulecia zagoszczą deweloperzy i pośrednicy sprzedaży mieszkań. Zaledwie kilka dni później w miejscu stoisk targowych stanie scena, na której wystąpi Jaromir Nohavica.

Noc pokazów specjalnych Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej

W sobotę 19 października oficjalnie zakończy się sezon Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. O godzinie 20:00 wyświetlone zostaną, jeden po drugim, wszystkie pokazy specjalne, które można było podziwiać w tym roku: Marzenia, Cztery Żywioły, Katedra Demokracji, Piękna i Bestia, Dzień Dobry Marylin oraz Mikro i Makro Kosmos. Na kolejny sezon trzeba będzie poczekać do wiosny przyszłego roku. Urządzenia fontanny są czyszczone, serwisowane i konserwowane na czas zimy.

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem nowego lokum

Jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w branży mieszkaniowej na Dolnym Śląsku już w najbliższą sobotę ponownie zagości w Hali Stulecia. Organizatorzy kierują swoją ofertę do wszystkich, którzy kupują pierwsze mieszkanie, chcą powiększyć aktualny metraż lub szukają nowoczesnych rozwiązań do domu lub inspiracji do jego urządzenia. Na wszystkich odwiedzających czekać będzie ponad 100 wystawców. W programie targów przewidziano bezpłatne porady  specjalistów z branży mieszkaniowej i budowlanej, spotkania z deweloperami, tematyczne seminaria, branżowe strefy specjalne oraz wyjątkowe rabaty. Dla najmłodszych gości przygotowano wyjątkową strefę dla dzieci z mnóstwem atrakcji.  Wydarzenie potrwa dwa dni, bilety w cenie 15 zł (w przedsprzedaży) oraz 20 zł (w trakcie targów) można kupić za pośrednictwem strony wydarzenia https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ oraz w kasie targów.

Koncert najpopularniejszego czeskiego barda

W środę, 23 października, na scenie Hali Stulecia wystąpi niezwykła postać: Jaromir Nohawica. Kim jest bard? To artysta, który sam pisze teksty ioraz komponuje muzykę do swoich utworów i wykonuje je z towarzyszeniem gitary. Piosenki Nohavicy opowiadają o życiu i śmierci, o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach, za co najbardziej pokochali go jego fani. Podczas wrocławskiego koncertu artysta będzie wykonywał utwory ze swojej najnowszej płyty pt. „Poruba”. Razem z Jaromirem Nohawicą na scenie wystąpią Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne). Bilety w cenie od 90 zł do 150 zł można kupić za pośrednictwem stron: Ebilet.plwww.staryklasztor.com.pl/biletywww.biletin.plwww.biletyna.plwww.eventim.pl.

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 14:24
piątek, 10.7.2020 13:52
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki