komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Najważniejsze wrocławskie atrakcje łączą siły!

czwartek, 16.5.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 463
kategorie artykułu:

Rodziny odwiedzą taniej Hydropolis, zoo i Aquapark. Te najważniejsze wrocławskie atrakcje wspierają możliwość spędzenia czasu razem i od 15 maja, w Międzynarodowym Dniu Rodziny wprowadzają łączone bilety rodzinne. 

W nowej ofercie dostępne będą bilety w duetach: Hydropolis i zoo, Hydropolis i Aquapark oraz zoo i Aquapark. Z jednego biletu skorzystać będą mogły dwie osoby dorosłe oraz troje dzieci – nawet do 26. roku życia, jeśli posiadają ważną legitymacją studencką. Zabezpieczone specjalnym hologramem vouchery będą ważne przez 30 dni od daty zakupu, dokonanego wyłącznie stacjonarnie w kasach. Upoważniają do jednorazowego, całodniowego wejścia do dwóch obiektów.  Atrakcje można zwiedzać tego samego dnia, ale nie ma takiego wymogu.

Produkujemy wodę i jednocześnie dbamy o środowisko. Bardzo zależy nam na podnoszeniu świadomości ekologicznej. Na co dzień misję edukacyjną realizujemy w Hydropolis. Mamy nadzieję, że dzięki nowej ofercie w tak doskonałym towarzystwie wzrośnie popularność naszego centrum wiedzy o wodzie, a nowoczesne metody nauki staną się bardziej dostępne – mówi Witold Ziomek, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu. 

Za łączony bilet rodzinny do Hydropolis i zoo pięcioosobowa rodzina zapłaci 199 zł, zamiast 232 zł. Koszt vouchera do Hydropolis i Aquaparku wyniesie 149 zł, a nie 187 zł jak w przypadku zakupu dwóch oddzielnych biletów rodzinnych. Wejście do zoo i Aquaparku to koszt 199 zł, w kieszeni zostanie nam więc 76 zł. 

Pomysł łączonego biletu z Hydropolis powstał jakiś czas temu i cieszę się, że udało nam się go sfinalizować. Misją wrocławskiego zoo jest głównie edukacja i ochrona gatunkowa, więc współpraca z centrum wiedzy o wodzie Hydropolis, gdzie zwiedzający mogą dowiedzieć się niemal wszystkiego o jednym z determinantów życia na Ziemi i nauczyć się jak o niego dbać, jest naturalna. Działania zoo i Hydropolis są więc komplementarne. W przypadku biletu łączonego z Aquaparkiem mamy dobre doświadczenie, bo taki bilet funkcjonował przez kilka lat i cieszył się dużym zainteresowaniem. Teraz do niego wracamy – mówi Radosław Ratajszczak, prezes wrocławskiego zoo.

Voucher upoważnia do samodzielnego zwiedzania wystawy w Hydropolis, całodniowego pobytu w ogrodzie zoologicznym, a w parku wodnym – do skorzystania ze strefy rekreacji z możliwością przejścia na basen sportowy, bez limitu czasu.

Aquapark Wrocław odwiedza rocznie blisko dwa miliony gości, którzy chcą wypocząć, zrelaksować, ale przede wszystkim aktywnie spędzić czas – mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego. – Szczególnym miejscem w naszym kompleksie jest strefa rekreacji z licznymi zjeżdżalniami i basenami, w której czas spędzają całe rodziny. Bilety łączone z Hydropolis i zoo to wzbogacenie naszej oferty, dedykowane rodzinom właśnie – dodaje. 

Łączony bilet rodzinny to też świetny pomysł na prezent, zachęcający znajomych z całej Polski do zwiedzenia topowych atrakcji Wrocławia. Oferta ważna jest do końca marca 2020 roku, ale niewykluczone, że zostanie przedłużona i rozbudowana. 

 

Wasze komentarze

sobota, 11.7.2020 14:55
sobota, 4.7.2020 11:00
poniedziałek, 22.6.2020 13:32
niedziela, 21.6.2020 10:15
sobota, 20.6.2020 09:10
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele