komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 6 sierpnia 2020

Slawy, Jakuba

Nowe atrakcje Stadionu Wrocław

piątek, 10.7.2020 13:52 , komentarze: 0 , odsłony: 140
kategorie artykułu:

Największe festiwale na największym ekranie w Europie
W najbliższą sobotę druga edycja święta muzyki elektronicznej – Give Me The Power. Na membranie Stadionu Wrocław wyświetlone zostaną filmy ze znanych festiwali muzycznych, a tym razem na żywo na esplanadzie zagrają DJ’e - Gromee, Neevald, któremu towarzyszyć będzie wokalista JACOB A i saksofonista MJ. SAX. Tego dnia wystąpi także DJ Miqro.
Wszystkiego będzie można oglądać i słuchać bez wysiadania z samochodu. W sprzedaży jest także ograniczona pula biletów dla osób, które chcą bawić się wraz z DJ’ami na esplanadzie, bez wjeżdżania autem na teren parkingu.
Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 22.00.Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2, obejrzeć będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations –  Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i  The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Dzięki wydarzeniu będzie okazja do posłuchania dobrej muzyki i gwarancja dobrej atmosfery.
Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław – firma Visual Sensation laser shows & technologies i Clockwork z Poznania.

Nowe atrakcje w Tauron Auto Kinie Stadion Wrocław
Kino przy stadionie nieco zmienia swój profil. Po cieszącym się wielkim zainteresowaniem pokazie koncertów Depeche Mode i sukcesie pierwszej odsłony Give Me The Power, wydarzenia muzyczne częściej będą pojawiać się na największym ekranie w Europie.
W niedzielę, po raz pierwszy, będzie można także sprawdzić, jak w takim formacie ogląda się kabaret. Wyświetlone zostaną premierowe skecze Paranienormalnych z gościnnym udziałem Michała Czerneckiego, Olgi Borys, Wojtka Majchrzaka i Jakuba Wieczorka.

Zwiedzanie i urodziny na Stadionie
Po kilkumiesięcznej przerwie związanej z epidemią koronawirusa, ponownie można zwiedzać Stadion Wrocław w przewodnikiem - spojrzeć na trybuny z poziomu murawy, obejrzeć szatnie piłkarzy Śląska, zobaczyć, gdzie odbywają się pomeczowe konferencje prasowe, jak wygląda strefa VIP i stadionowy areszt.
Od poniedziałku do czwartku przewidziano dwie tury zwiedzania z przewodnikiem– o 12.30 i 15.30. W piątki, soboty i niedziele wycieczki ruszają o 18.00 i 19.00. Ze względu na sytuację, zwiedzanie odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 15 osób. Na miejscu będzie możliwość zdezynfekowania rąk. Jednocześnie bezwzględnie wymagane jest posiadanie własnej maseczki, przyłbicy lub elementu odzieży. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
środa, 5.8.2020 13:26
środa, 5.8.2020 11:45
poniedziałek, 3.8.2020 14:37
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki