Nowe miejsce na kulinarnej mapie Wrocławia

czwartek, 22.8.2019 08:00 1738 0

Oferta gastronomiczna stolicy Dolnego Śląska jest bardzo bogata, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Ale Wrocław to nie tylko restauracje czy kawiarnie Starego Miasta i okolic. Coraz większe znaczenie zyskują urokliwe miejsca poza centrum nastawione na obsługę lokalnych społeczności. Zwłaszcza jeśli dbają o różnorodność menu, wysoką jakość produktów i miłą atmosferę - a tak właśnie jest w przypadku Tartaku. 

Zajrzyj na kampus

Bistro Tartak to nowe miejsce na mapie Wrocławia zlokalizowane na Praczach Odrzańskich w zachodniej części miasta. Lokal znajduje się na terenie zabytkowego Kampusu Pracze, w którym mieści się Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT (dawniej EIT+), na parterze budynku numer 3. Bistro na chwilę obecną otwarte jest dla gości od poniedziałku do piątku. Istnieje jednak możliwość wynajęcia lokalu na dedykowaną imprezę czy spotkanie poza godzinami pracy lokalu i podczas weekendów.

Dlaczego Tartak? - Inspiracją dla nazwy bistro była przepyszna tarta, która często gości w naszym menu i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a także minimalistyczny wystrój wnętrza wzbogacony elementami drewna - mówi Alicja, właścicielka Tartaku.

Drewniany wystrój i zieleń w Tartaku to idealne otoczenie do spędzenia przerwy w pracy i zjedzenia smacznego lunchu.

Menu bistro

W Tartaku menu krojone jest pod zróżnicowane gusta i wymagania gości. Bistro codziennie oferuje inny zestaw dań. Od klasycznych śniadań, takich jak jajecznice czy kanapki, po różnorodne sałatki, zupy i makarony - również w wersji wegetariańskiej. To tradycyjne potrawy polskie, jak i dania różnych kuchni świata. Wszystkie starannie przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Mocną stroną Tartaku są również desery - domowe ciasta i tarty. 

Adres: ul. Stabłowicka 147, Kampus Pracze, budynek nr 3

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz