O krasnoludku, który zamieszkał w sklepie - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

środa, 11.9.2019 18:05 708 0

Już 14 września goście Centrum Handlowego Auchan Bielany zobaczą historię jednego z wrocławskich krasnoludków. Przedstawienie przeniesie maluchy do kukiełkowego świata magii oraz wyjaśni, dlaczego pewien krasnoludek zdecydował się zamieszkać w sklepie. Wstęp bezpłatny!

Spektakl dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany przybliży widzom historię krasnala, który postanowił przenieść się do sklepu! Bohater będzie musiał dowiedzieć się czegoś o nowym miejscu i zasadach handlu, które będą niezbędne, by zrozumieć działanie sklepu. Pełna humoru fabuła z pewnością zainteresuje małych widzów. 

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci! 

Teatrzyk odbędzie się 14 września w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz