komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 27 czerwca 2019

Maryli, Wladyslawa

Okradali wrocławskie domy i handlowali narkotykami

wtorek, 23.9.2014 19:43 , komentarze: 0 , odsłony: 451
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci rozbili 3 - osobową grupę przestępczą zajmującą się włamaniami do domów, mieszkań i altan ogrodowych na terenie Wrocławia. 

Zatrzymani, to 25 – letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 31 i 33 lat, mieszkańcy Wrocławia. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci mając informację o włamaniach i kradzieżach mienia, prowadzili działania zmierzające do zatrzymania osób podejrzanych o te czyny. Sprawcy włamywali się do mieszkań, domów i altan ogrodowych i kradli m.in. telefony komórkowe, laptopy oraz biżuterię. Sprawcy zabierali również inne drobne przedmioty wartościowe.

W mieszkaniu jednego z mężczyzn zabezpieczono duże ilości narkotyków i środków psychotropowych, z których można było uzyskać kilkaset porcji handlowych. Już wstępne badanie wykazało, że była to m.in. amfetamina, metamfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy.

Dwie z zatrzymanych przez policjantów osób, okazało się, że są też poszukiwanymi przez organy ścigania - kobieta w celu odbycia kary za wcześniejsze oszustwa i jeden z mężczyzn, do ustalenia miejsca pobytu. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze odzyskali już również cześć skradzionego mienia.

W świetle obowiązujących przepisów, grozić im może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

środa, 26.6.2019 15:00
środa, 26.6.2019 14:43
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork