komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 25 września 2020

Aurelii, Wladyslawa

Okulary Hawkers. Wysoka jakość dostępna dla każdego

niedziela, 12.7.2020 16:17 , odsłony: 128
kategorie artykułu:

Hawkers to hiszpańska marka, która od samego początku stawiała sobie jeden cel. Postanowiła skomercjalizować produkt luksusowy - działać tak, aby wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne były dostępne dla każdego. Tak też się stało i dzisiaj okulary Hawkers może kupić każdy. Dodatkowo okulary Hawkers odpowiadają na wiele potrzeb - marka produkuje modele do noszenia na co dzień oraz modele dopasowane do potrzeb sportowców.

Luksus na każdą kieszeń - okulary Hawkers

Przyjęło się, że dobre okulary muszą kosztować. Marka Hawkers od wielu lat walczy z tym stereotypem, produkując okulary wysokiej jakości dostępne w rozsądnej cenie. Misja założycieli marki jest więc cały czas spełniana. Jeśli chcemy kupić okulary Hawkers, możemy wybierać spośród wielu modeli okularów przeciwsłonecznych i okularów dostosowanych do potrzeb sportowców.

Okulary Hawkers wyróżniają się stylistyką, która łamie stereotypy i mocno wybiegają w przyszłość. Oczywiście w bogatej kolekcji znajdziemy także klasyczne, neutralne modele, jednak Hawkers lubi zaskakiwać i warto to wykorzystać. Dzięki tej marce można nabyć naprawdę nietypowe okulary, które świetnie podkreślą nowoczesne i sportowe stylizacje.

Do jakiego stylu pasują okulary Hawkers?

Modele Hawkers można nosić na co dzień oraz podczas uprawiania sportu. Pasują do stylu, który można określić jako niewymuszoną elegancję oraz nowoczesne podejście. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego typu oprawek i szkieł, jednak ogromna część okularów Hawkers aż zachęca do odważnego eksperymentowania z wyglądem.

Marka Hawkers jest doceniana przez sportowców. Ich przeciwsłoneczne okulary sportowe są awangardowe, ciekawe i przede wszystkim wygodne. Nadają się do biegania w słoneczne dni, do jazdy rowerem i do jazdy na nartach. Mają bardzo nowoczesne, geometryczne kształty z różnymi wstawkami. Okulary Hawkers dedykowane są więc osobom aktywnym i odważnym oraz śledzącym najnowsze trendy w modzie.

Jakość okularów Hawkers, czyli materiały oprawek i szkieł

Oprawki Hawkers wykonywane są z plastiku wysokiej jakości. Tworzywo jest lekkie i daje duży komfort noszenia. Jest także przyjazne dla alergików i osób mających wrażliwą skórę. Noski oprawek nie wbijają się w twarz i nie powodują dyskomfortu. Zastosowany plastik nie daje też wrażenia “spoconej skóry” pod oprawkami, więc nie trzeba co chwila sprawdzać, czy twarz pod okularami wygląda w porządku. Ma to znaczenie w przypadku kobiet, które stosują mocny makijaż. Soczewki okularów Hawkers są produkowane w taki sposób, aby dawać obraz bez żadnych zakłóceń i dobrą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Znakomicie chronią przed oślepieniem przez światło słoneczne.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne posiadają filtr UV kategorii trzeciej. Oznacza to, że mają wysoką ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Do wszystkich okularów przeciwsłonecznych Hawkers można wstawić szkła korekcyjne w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika.

 

materiał Partnera

 
czwartek, 24.9.2020 13:40
wtorek, 22.9.2020 10:14
wtorek, 22.9.2020 09:01
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele