komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Otwarcie (g)ASTRONOMICZNEJ strefy w Pasażu Grunwaldzkim

wtorek, 21.5.2019 17:00 , komentarze: 0 , odsłony: 529
kategorie artykułu:

Wrocław to miasto „nie z tej ziemi”. Wie o tym Pasaż Grunwaldzki, który nowy projekt strefy gastronomicznej zbudował w oparciu o lokalność. Będzie można się o tym przekonać już 25 i 26 maja – podczas wielkiego otwarcia nowego foodcourtu. Na odwiedzających centrum czekać będą DJ-e, którzy zaserwują wysmakowane muzyczne show, a gości nowej strefy gastronomicznej oczaruje znany z programów telewizyjnych iluzjonista. Główną atrakcją będzie start kosmicznej wystawy KRYPTONIM MARS. Zapowiada się weekend (g)astronomicznych doznań. 

NIEZIEMSKIE SPOTKANIA W PASAŻU GRUNWALDZKIM

Koniec maja w Pasażu Grunwaldzkim zapowiada się „kosmicznie”. Wszystko to za sprawą otwarcia strefy gastronomicznej w nowej odsłonie. FOODSTACJA – tu warto „wylądować”, nowy design z pewnością zagwarantuje „nieziemskie doznania”. Kolorowe murale, nawiązania do stylistyki lat 90-tych oraz wrocławskie akcenty z pewnością zadziwią odwiedzających Pasaż gości. Całość zaserwowana w nowoczesnym wydaniu. 

OTWARCIE FOODSTACJI – O TYM JEST GŁOŚNO!

Foodcourt w rytmie Wrocławia. W sobotę i niedzielę fani muzyki mogą liczyć na dużą porcję dobrej muzyki, którą zaserwują DJ Lizard oraz DJ WIKA. 

- Zależało nam, aby podczas otwarcia nowej strefy gastronomicznej było o nas - i u nas - głośno. Zatem dobór prezenterów muzycznych nie jest przypadkowy. DJ Lizard to kolorowa postać, która doskonale wpisuje się w charakter strefy HIT 91. Neonowe stroje i znane przeboje podkreślą barwność strefy. DJ Wika, czyli Wiktoria Wirginia Szmyt to jedna z najbardziej kultowych postaci klubowej sceny muzycznej. Jej występy pokazują, że muzyka nie ma wieku, a „dobry set” łączy pokolenia. Taka też jest nowa FOODstacja - jej zróżnicowany design sprawi, że każdy poczuje się tu dobrze – mówi dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego, Paulina Stach

FOODSTACJA OCZARUJE KAŻDEGO

Jedną ze stref jest „biblioteka”. Długie stoły i kultowe lampy rodem z czytelni dodają magii nowemu wnętrzu. Czy tylko one? Otóż nie. W weekend otwarcia, w przestrzeni zagości Filip Piestrzeniewicz – znany z programów telewizyjnych iluzjonista. Będzie on „czarował” klientów foodcourtu oraz zachęcał do interakcji. Tego dnia zdradzimy kilka pikantnych szczegółów, nie tylko o „sajgonkach na ostro”. 

WYSTAWA KRYPTONIM MARS

Pasaż Grunwaldzki wie jak pobudzić apetyt na więcej. To bowiem nie koniec atrakcji. Prawdziwym „smaczkiem” będzie interaktywna wystawa KRYPTONIM MARS, która zabierze odwiedzających centrum gości na powierzchnię Czerwonej Planety. Klienci będą mogli poczuć się jak astronauci biorący udział w misji na Marsie. Sterowanie łazikami czy usuwanie awarii w bazie kosmicznej to tylko kilka z przewidzianych atrakcji. Ogromne wrażenie z pewnością wywoła również strefa wirtualnej rzeczywistości oraz 3.5 metrowy model rakiety, a także możliwość wydrukowania własnych modeli w technologii druku 3D. Kosmiczna przygoda czeka na klientów Pasażu Grunwaldzkiego w dniach od 25 maja do 2 czerwca. Wystawa będzie zlokalizowana na poziomie 0, wstęp wolny. 

Głodni wrażeń oraz kosmicznych przygód koniecznie muszą wpisać weekend 25 – 26 maja z Pasażem Grunwaldzkim do kalendarza pod hasłem: (g)ASTRONOMICZNA ZABAWA.

Partnerami Akcji są Media Markt oraz Leo Rover. Patroni Akcji to: Mars Society Polska, European Space Foundation oraz Agencja Rozwoju Przemysłu. Patroni Medialni: AstroNet, Puls Kosmosu i Space 24.

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 14:24
piątek, 10.7.2020 13:52
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki