komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 21 września 2020

Jonasza, Mateusza

Piernikowski w Recepcji i Dogrywki na wakacjach

wtorek, 14.7.2020 13:46 , komentarze: 0 , odsłony: 444
kategorie artykułu:

Spotkanie wokół muzyki, bezpłatny koncert legendy polskiego rapu, a w tle niezwykłe neonowe podwórko – w niedzielę, 26 lipca Strefa Kultury Wrocław zaprasza na muzyczną kontynuację letniego sezonu w Recepcji. Drugim gościem wakacyjnego cyklu będzie Piernikowski! Rozmowa transmitowana będzie na żywo na Facebooku. Niedzielne popołudnie na podwórku przy Ruskiej 46a dedykowane będzie fanom brzmień na styku rapu i alternatywy. Tym razem koncert w ramach cyklu „Granie na czekanie”, odbędzie się już nie w internecie, a zainauguruje muzyczne wydarzenia na żywo w Recepcji!  
Spotkanie z artystą rozpocznie się od wyjątkowej, wakacyjnej odsłony Dogrywek – prowadzonych dotychczas w Barbarze rozmów wokół muzyki, które na letni czas przeniosły się na wypełnione neonami podwórko przy ul. Ruskiej. Niedzielna rozgrzewka przed koncertem rozpocznie się o godzinie 17:00 i poprowadzi ją Maciek Przestalski. Mimo zmiany miejsca formuła spotkania pozostaje bez zmian – pytać można o wszystko i w każdej chwili! Transmisja Dogrywek odbędzie się, dzięki współpracy z PIK Wrocław, na żywo na Facebooku Barbary, Recepcji i Strefy Kultury Wrocław. Spotkanie obejrzeć będzie można wyłącznie w internecie.

Po rozmowie, podczas której muzyk z pewnością opowie widzom nie tylko o swoich inspiracjach, najlepszych, a może i najgorszych koncertowych doświadczeniach, ale też o współtworzeniu eksperymentalnego projektu hip hopowego Syny, przyjdzie pora na pierwszy w tym sezonie koncert na żywo. Koncert Piernikowskiego zaplanowano punktualnie na godzinę 20:30. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Bezpieczeństwo i higiena koncertu

Podczas występu najważniejsze będzie bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. W koncercie będą mogły wziąć udział tylko osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej (noszenie maseczki ochronnej). Podczas wydarzenia organizatorzy proszą o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie 2-metrowych odstępów między poszczególnymi uczestnikami na terenie całego podwórka.

Wydarzenia na Facebooku:

Dogrywki na wakacjach: Piernikowski | spotkanie LIVE: TUTAJ
Piernikowski | koncert: TUTAJ

 

Wasze komentarze

sobota, 19.9.2020 08:20
piątek, 18.9.2020 09:34
czwartek, 17.9.2020 14:37
czwartek, 17.9.2020 14:29
poniedziałek, 14.9.2020 09:43
sobota, 12.9.2020 09:10
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele