komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Pierwszy jazzowy koncert na dachu Arkad Wrocławskich. Zapraszamy na Vertigo Summer Jazz Festival!

piątek, 3.7.2020 09:58 , komentarze: 0 , odsłony: 183
kategorie artykułu:

Vertigo Summer Jazz Festival to niecodzienny projekt koncertowy, w ramach którego przez 31 dni muzycy będą pojawiać się w różnych częściach Wrocławia, rozkochując mieszkańców miasta w nowoorleańskich brzmieniach. W najbliższą środę, 8 lipca o 20:00, artyści zagrają dla publiczności zebranej na dachu Arkad Wrocławskich. Będzie to pierwszy w historii koncert jazzowy zorganizowany w tej przestrzeni.

Na dachu Arkad Wrocławskich wystąpi Anna Malek – jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek jazzowych. U jej boku zagrają: pianista, kompozytor muzyki filmowej i teatralnej - Piotr Dziubek oraz Wojtek Bergander, basista współpracujący na co dzień m.in. z Narodowym Forum Muzyki NFM czy wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol. Artyści zaprezentują kompozycje musicalowe oraz autorskie utwory Anny Malek.

- Na miejscu przygotowaliśmy 150 miejsc dla publiczności. Bezpieczeństwo uczestników wydarzenia jest dla nas priorytetem dlatego przestrzeń zostanie odpowiednio przystosowana, aby spełniać wszystkie wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego – mówi Jagoda Najwer, specjalista ds. marketingu w Arkadach Wrocławskich. Mam nadzieję, że dzięki tak oryginalnej lokalizacji jazz będzie długo unosił się nad stolicą Dolnego Śląska – dodaje Jagoda Najwer.  

Vertigo Summer Jazz Festival jest współfinansowany ze środków Miasta Wrocław. - Festiwal Vertigo to niecodzienna próba wyjścia z muzyką jazzową do szerokiej publiczności. Dzięki zaangażowaniu w projekt władz miasta oraz licznych partnerów, możemy dotrzeć do wielu ciekawych i nieoczywistych miejsc we Wrocławiu. To również szansa zaprezentowania się dla wspaniałych wrocławskich muzyków. Cieszymy się że w ramach trzeciej edycji będziemy mieli możliwość zorganizowania koncertu na dachu Arkad Wrocławskich – mówi Andrzej Rzeźwicki - organizator Vertigo Summer Jazz Festival

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
sobota, 8.8.2020 09:10
piątek, 7.8.2020 13:07
piątek, 7.8.2020 12:19
czwartek, 6.8.2020 15:46
czwartek, 6.8.2020 13:29
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele