komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 6 lipca 2020

Gotarda, Dominiki

Podróżuj i pracuj – spotkanie dla przedsiębiorczych w WSB

niedziela, 10.3.2019 12:21 , komentarze: 0 , odsłony: 700
kategorie artykułu:

Podróżowanie nie musi się wykluczać z prowadzeniem własnej firmy. O tym od czego zacząć własny biznes online i jak nim zarządzać, niezależnie od miejsca pobytu, opowie Michał Spławski – ekspert e-commerce, właściciel marki Domeny.tv. Spotkanie odbędzie się 18 marca w WSB we Wrocławiu.

Spotkanie pt. „Jak założyć biznes online? Podróżuj i pracuj!” adresowane jest do wszystkich osób, które planują założenie własnej firmy w sieci oraz wszystkich już takie firmy prowadzących. Początkujący przedsiębiorcy dowiedzą się od czego zacząć działalność w branży e-commerce, bardziej doświadczeni startupowcy otrzymają wskazówki, jak rozwijać swój biznes niezależnie od miejsca na świecie, w którym się znajdują.

Gościem wydarzenia będzie Michał Spławski, który od ponad 17 lat działa w branży e-commerce, jest właścicielem polskich marek Domeny.tv i MSERWIS oraz prywatnie miłośnikiem podróży. Podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowie na pytania:

 • Mój biznes online - od czego zacząć?
 • Czego potrzebujesz, żeby stworzyć swoje miejsce w sieci?
 • Co realnie robisz w swojej pracy?
 • Projektuj swój startup jak dużą firmę, nie jak miejsce pracy.
 • Jak przygotować się do wyjazdu, żeby za Tobą nie wybuchł pożar?
 • Daleki wyjazd to urlop czy delegacja?
 • Jak zdalnie zarządzać biznesem z drugiego końca świata?
 • Jak bezpiecznie korzystać z Internetu za granicą?

Jak bezpiecznie spędzić urlop

Drugą część spotkania pt. „Jak bezpiecznie spędzić urlop” poprowadzi Marcin Pieleszek, wykładowca i ekspert WSB we Wrocławiu, opiekun Koła Naukowego sieci, systemów i bezpieczeństwa IT SafeITNet, autor poradnika „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego” (Helion 2018). Poruszone zostaną zagadnienia:

 • Czy muszę zabierać sprzęt na urlop?
 • Jak korzystać ze smartfona?
 • Bezpieczne płatności i rezerwacje.

Wydarzenie jest kolejną inicjatywą studentów z Koła Naukowego sieci, systemów i bezpieczeństwa IT SafeITNet działającego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.


Jak wziąć udział

Spotkanie odbędzie się 18 marca br. o godz. 17:30 w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, sala 110, budynek A. Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy przez FORMULARZ ONLINE:https://www.wsb.pl/wroclaw/biznes-online.


Prelegenci

Michał Spławski – przedsiębiorca i właściciel polskich marek Domeny.tv i MSERWIS. Ekspert od 
e-biznesu. Od ponad 17 lat prowadzi własną działalność na rynku e-commerce specjalizującą się w rejestracji domen na całym świecie, sprzedaży usług hostingowych i certyfikatów SSL oraz projektowaniu aplikacji internetowych. Od 2015 roku intensywnie rozwija swoją zagraniczną markę Dotinum, realizującą międzynarodowe projekty programistyczne. W swoich strategiach biznesowych kładzie duży nacisk na nowoczesne rozwiązania e-marketingowe. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i studiów MBA na Uczelni Łazarskiego. Wykładowca Uczelni ASBiRO, gdzie inspiruje do działania i udziela wskazówek innym przedsiębiorcom na temat rozwoju ich biznesów w Internecie. Miłośnik podróży. Udowadnia, że można połączyć prowadzenie biznesu z częstymi wyjazdami. Entuzjasta biegów górskich.


Marcin Pieleszek
 – spec od bezpieczeństwa systemów z ponad 20-letnim stażem, certyfikowany trener Microsoftu, wykładowca akademicki, przedsiębiorca i inwestor, współautor Biblii e-biznesu 2. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Swoją drogę zawodową związał z technologiami IT. Przez kilka lat prowadził własną firmę w zakresie doradztwa IT w małych firmach oraz obsługi kas fiskalnych. Pracował jako informatyk, a następnie inżynier systemowy (autoryzacja Microsoftu) dla dużej grupy kapitałowej. Jego wielką pasją jest dzielenie się wiedzą. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych na różnych szczeblach kształcenia. Jest autoryzowanym trenerem technologii Microsoft. Publikuje również na blogu www.pieleszek.pl.

 

Wasze komentarze

wtorek, 23.6.2020 10:28
piątek, 19.6.2020 10:44
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki