komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Policjanci odzyskali skradzione Mitsubishi o wartości 85 tys. złotych

piątek, 2.8.2019 11:07 , komentarze: 0 , odsłony: 2052
kategorie artykułu:

Działania funkcjonariuszy pionu kryminalnego z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, doprowadziły do namierzenia i odzyskania skradzionego Mitsubishi o wartości 85 tys. złotych. Został on zlokalizowany w jednym z podwórzy na terenie miasta. W tej sprawie policjanci wykonali szereg różnego rodzaju czynności procesowych oraz pozaprocesowch. Obecnie pracują nad zatrzymaniem osoby podejrzanej o ten czyn.

Do kradzieży samochodu doszło w sobotę 20 lipca br. około godziny 4.30 na terenie Wrocławia. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia zajęli się sprawą i wykonali szereg różnego rodzaju czynności procesowych oraz pozaprocesowch, mających na celu odzyskanie pojazdu i zatrzymanie osoby podejrzanej. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze namierzyli skradziony samochód. Auto znajdowało się w jednym z podwórzy na ternie miasta.

Policyjni technicy wykonali szczegółowe oględziny pojazdu, zabezpieczając materiał dowodowy. Obecne działania funkcjonariuszy z pionu kryminalnego, ukierunkowane są na zatrzymanie osoby podejrzanej o kradzież.

Odzyskany pojazd o wartości 85 tys. złotych, po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych, policjanci przekazali właścicielowi.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za włamanie i kradzież mienia, sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Wrocław

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 3.8.2020 00:00
środa, 29.7.2020 13:18
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki