komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Policjanci zatrzymali do kontroli BMW. W środku znaleźli narkotyki i poszukiwanego mężczyznę

czwartek, 4.4.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1275
kategorie artykułu:

Kierowcę osobowego BMW, do rutynowej kontroli na terenie dzielnicy Krzyki, zatrzymali funkcjonariusze z wrocławskiej drogówki. Po sprawdzeniu w systemach Policji, szybko okazało się, że mężczyzna ma obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Natomiast pasażer jest poszukiwany i powinien aktualnie przebywać w zakładzie karnym. Kierowca posiadał też w kieszeni kilka porcji amfetaminy. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

       Fot. Pixabay

Zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu kierowca, miał obowiązujący sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ustalenia potwierdziły też, że prawo jazdy utracił blisko rok temu, bo jechał autem po zażyciu narkotyków.

Niestety 29-latek pomimo zakazu, wsiadł za kierownicę swojego BMW i na jego sposób jazdy zwrócili uwagę policjanci. Podczas samej kontroli, funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna kilka porcji środków odurzających trzymał w kieszeni. Sprawdzenia potwierdziły, że jest to amfetamina.

Został on zatrzymany przez funkcjonariuszy, a także jadący z nim 25-letni pasażer, który był osobą poszukiwaną do osadzenia w zakładzie karnym.

Kierowcę przewieziono na pogotowie i pobrano krew na zawartość środka odurzających, by ustalić czy jechał po ich zażyciu.

Za posiadanie środków odurzających, niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i być może jazdę po narkotykach, 29-latek odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 29.6.2020 11:50
poniedziałek, 29.6.2020 11:07
2
czwartek, 25.6.2020 12:26
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele