komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 28 listopada 2020

Leslawa, Zdzislawa

Politechnika Wrocławska: semestr zimowy w formie zdalnej

poniedziałek, 19.10.2020 14:17 , komentarze: 0 , odsłony: 359
kategorie artykułu:

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną rektor prof. Arkadiusz Wójs podjął decyzję, że do końca semestru zimowego zajęcia na Politechnice Wrocławskiej odbywać się będą wyłącznie w trybie zdalnym.

Szanowni Państwo, 

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną podjąłem decyzję, że do końca semestru zimowego zajęcia odbywać się będą wyłącznie w trybie zdalnym. Prace dyplomowe jako rodzaj aktywności indywidualnej mogą być realizowane stacjonarnie, za zgodą promotora i dziekana, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Obrony prac dyplomowych, egzaminy i zaliczenia mogą być przeprowadzone zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie – kluczowym argumentem będzie aktualna sytuacja epidemiczna.

Przy podejmowaniu tej trudnej decyzji kierowałem się przede wszystkim troską o zdrowie pracowników, studentów i doktorantów uczelni, wpływ na nią miały też liczne głosy studentów, których nie chciałem pozostawiać w sytuacji przedłużania co kilka dni lub tygodni czasu zawieszenia zajęć i niepewności co do możliwości ich realizacji w trybie stacjonarnym.

Życzę nam wszystkim ustabilizowania się sytuacji, prosząc jednocześnie o zachowanie ostrożności i rozwagi – w poczuciu odpowiedzialności za siebie, nasze koleżanki i kolegów oraz osoby nam bliskie.

Z wyrazami szacunku,

prof. Arkadiusz Wójs
rektor


źródło: pwr.edu.pl

 

Wasze komentarze

piątek, 27.11.2020 17:24
piątek, 27.11.2020 10:38
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki