komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Ponad 10 tysięcy porcji narkotyków przejętych przez wrocławskich policjantów

czwartek, 18.7.2019 14:01 , komentarze: 0 , odsłony: 616
kategorie artykułu:

Kryminalni z Rakowca uderzyli w przestępczość narkotykową i zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość amfetaminy. Było to ponad 10 tysięcy porcji handlowych. Funkcjonariusze ujawnili również w domu podejrzanego: elektroniczne wagi oraz marihuanę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu i grozić mu może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec, realizowali czynności mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej. W jednej z podwrocławskich miejscowości, zatrzymali oni 33-letniego mężczyznę, który miał przy sobie duży zafoliowany pakunek. Okazało się, że pod warstwą folii była amfetamina.

Policjanci przeszukali pomieszczenia na terenie posesji i w jednym z pokoi, ujawnili dodatkowe porcje narkotyków – tym razem była to marihuana. Znaleźli też dwie wagi elektroniczne i kolejne porcje amfetaminy ukryte w zamrażarce. Na terenie posesji pracowali oprócz policjantów pionu kryminalnego także technicy kryminalistyki oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Wszystkie ujawnione środki dokładnie zważono oraz zabezpieczono pod kątem procesowym. Łącznie policjanci z Rakowca, ujawnili ponad 10 tysięcy porcji amfetaminy i blisko 100 porcji marihuany, które nie trafią na rynek.

33-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a teraz grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału, sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 10 godz temu
piątek, 3.7.2020 08:53
czwartek, 2.7.2020 15:51
czwartek, 2.7.2020 14:53
środa, 1.7.2020 15:51
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki