Prace ekipy filmowej w centrum Wrocławia: Utrudnienia w ruchu

sobota, 27.8.2022 12:30 517 0

W dniach od 29 sierpnia 2022 do 1 września 2022 na ulicach Wrocławia pojawią się filmowcy. Będą realizować zdjęcia do filmu „Skołowani” – komedii romantycznej, poruszającej ważne społeczne tematy.

Prace ekipy filmowej wiążą się z lokalnymi, krótkotrwałymi zmianami w organizacji ruchu. Polegają one głównie na zajęciu miejsc postojowych na potrzeby obsługi planu zdjęciowego, a także na wstrzymywaniu ruchu w godzinach nocnych w dwóch miejscach:
 • na ul. Zelwerowicza w poniedziałek 29 sierpnia w oznaczonych miejscach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się;
 • na ul. Kiełbaśniczej i przyległych do niej fragmentach ul. św. Elżbiety
  i św. Mikołaja w poniedziałek 29 sierpnia i we wtorek 30 sierpnia będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się, a godzinach wieczornych i nocnych ul. Kiełbaśnicza będzie czasowo zamykana dla ruchu (odcinek św. Mikołaja-św. Elżbiety);
 • na pl. Solnym w poniedziałek 29 sierpnia i we wtorek 30 sierpnia
  w oznaczonych miejscach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się;
 • na pl. Kościelnym we wtorek 30 sierpnia i w środę 31 sierpnia
  w oznaczonych miejscach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się, a godzinach wieczornych i nocnych m. Tumski będzie czasowo zamykany dla ruchu;
 • na ul. Księcia Witolda (między ul. Mostową i m. Pomorskim) w środę 31 sierpnia i w czwartek 1 września zostaną wprowadzone dwie zmiany: dopuszczenie ruchu pojazdów ekipy filmowej i wyznaczenie dla niej miejsc postojowych.
 • na ul. Księcia Witolda oraz ul. Drobnera w środę 31 sierpnia
  i w czwartek 1 września zostaną wyłączone z użytku części miejsc postojowych z przeznaczeniem ich dla pojazdów technicznych ekipy filmowej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)