komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Prezydent Wrocławia dla WOŚP

czwartek, 12.1.2017 12:45 , komentarze: 0 , odsłony: 847
kategorie artykułu:

Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cztery przedmioty. Jest wśród nich m.in. książka z autografem Dalajlamy oraz srebrna moneta. To nie lada gratka dla kolekcjonerów i miłośników kultury europejskiej. 

Książka Jo Nesbo "Syn" 
Książka norweskiego pisarza Jo Nesbo "Syn" z autografem. Podpisana została przez autora w czasie jego wizyty w stolicy Dolnego Śląska w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i przekazana Rafałowi Dutkiewiczowi, prezydentowi Wrocławia.

Licytuj na Allegro

Film DVD "Kraina Obfitości"
Film na płycie DVD "Kraina Obfitości" z autografem Wima Wendersa słynnego niemieckiego reżysera oraz prezydenta Europejskiej Akademii Filmowej. Płyta przekazana została Rafałowi Dutkiewiczowi Prezydentowi Wrocławia w czasie wizyty reżysera w Stolicy Dolnego Śląska w ramach 29. Gali Wręczenia Europejskich Nagród Filmowych - najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych europejskim filmom przez członków Europejskiej Akademii Filmowej.

Licytuj na Allegro

Książka "Rozmowy z Dalajlamą"
Książka "Rozmowy z Dalajlamą. O życiu, szczęściu i przemijaniu". Opatrzona autografem Jego Świętobliwości. Książka została podpisana przez przywódcę duchowego Tybetu w czasie jego wizyty w stolicy Dolnego Śląska w ramach odchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016 i przekazana Rafałowi Dutkiewiczowi, prezydentowi Wrocławia. Będzie ona unikatową pozycją w domowej biblioteczce oraz wspaniałą pamiątką wizyty Jego Świętobliwości.

Licytuj na Allegro

Srebrna Moneta od Prezydenta Wrocławia oraz znaczek pocztowy
Kolekcjonerska srebrna moneta oraz znaczek pocztowy wydane z okazji obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Na awersie monety o wyjątkowym, kwadratowym kształcie uwieczniony został motyw Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, któremu towarzyszy postać artysty - performera i tancerza. Nominał monety to 10 zł.

Znaczek z wizerunkiem wrocławskiego rynku stworzony przy użyciu 8 kolorów symbolizujący jedną z dziedzin sztuki prezentowanych w trakcie Europejskiej Stolicy Kultury. Znaczek dołączony jest do książeczki informującej o Wrocławiu jako mieście kultury., która opatrzona została dedykacją prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza.

Licytuj na Allegro

źródło: Wrocław pl

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 10:32
sobota, 12.10.2019 19:45
2
poniedziałek, 14.10.2019 15:51
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele