komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Prokuratura prowadzi śledztwo ws. przyjęcia łapówki przez Rafała Dutkiewicza

czwartek, 13.11.2014 12:12 , komentarze: 0 , odsłony: 1898
kategorie artykułu:

W środowym internetowym wydaniu tygodnika "Wprost" pojawiła się informacja o postępowaniu wyjaśniającym dotyczącym zarzutów przyjęcia korzyści majątkowych postawionych przez mieszkankę Wrocławia pod adresem grupy prokuratorów, policjantów oraz miedzy innymi prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza.

Obecnie gliwicka prokuratura sprawdza czy prezydent korzyść majątkową przyjął. Prokuratura nie chce ujawnić, kto ową łapówkę miał wręczyć i o jakiej wartości. Wiadomo jedynie, że chodzi o "niewysoką" kwotę.

- Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz jest człowiekiem uczciwym i nigdy nie przyjął, i nie wręczył żadnej korzyści majątkowej. Prezydent Wrocławia nic nie wie i nie wiedziało toczącym się postępowaniu, nie był też w żaden sposób informowany o nim przez gliwicką prokuraturę. Każdy człowiek może złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, bez względu na to, czy jest ono prawdziwe, czy też NIE. Ta informacja pokazała się na trzy dni przed wyborami - w mojej opinii jest to próba zdyskredytowania Rafała Dutkiewicza w oczach opinii publicznej. Uczciwość Rafała Dutkiewicz Wrocławianie sprawdzili przez ostatnie 12 lat, wierzę, ze jedno absurdalne nie poparte żadnym dowodem oskarżenie nie podważy wiary w uczciwość Prezydenta Dutkiewicza - takie oświdczenie wysłał Marcin Garcarz, dyrektor departamentu Rafała Dutkiewicza.

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 29.6.2020 11:50
poniedziałek, 29.6.2020 11:07
2
czwartek, 25.6.2020 12:26
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele