komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

RED BULL KONTROWERSY Pierwszy przystanek bitew freestyle’owych 1 vs.1

piątek, 12.5.2017 09:22 , komentarze: 0 , odsłony: 5640
kategorie artykułu:

Już dziś (12 maja) we Wrocławiu odbędzie się pierwszy przystanek eliminacyjny w ramach nowych zawodów freestyle’owych Red Bull KontroWersy. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 17.00 na Polach Marsowych we Wrocławiu. Majowe kwalifikacje w 3 polskich miastach rozstrzygną, kto wystartuje w finale 25 maja w Białymstoku. Zwycięzca każdego z przystanków eliminacyjnych otrzyma 1000 zł oraz bon o wartości 500 zł do wykorzystania w Prosto. Wrocławska lista uczestników została już wyczerpana, dlatego zapowiada się emocjonująca rywalizacja na scenie. Więcej informacji na temat zawodów: www.redbullkontrowersy.com 

Inspiracją do powstania Red Bull KontroWersów w Polsce były zawody pochodzące z Ameryki Południowej i Hiszpanii - Red Bull Batalla de los Gallos oraz Red Bull RapLika, rozgrywane z najlepszymi freestyle’owcami z Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Serbii. Wrocławki przystanek kwalifikacyjny odbędzie się podczas Juwenaliów Uniwersytetu Wrocławskiego, na Polach Marsowych. 

Freestyle’owcy będą mieli niepowtarzalną okazję by sprawdzić się w formule „jeden na jednego”. Najlepszy improwizator  automatycznie dostanie się do ogólnopolskiego finału w Białymstoku, by tam zawalczyć o tytuł najlepszego MC pierwszej edycji Red Bull KontroWersy. Rejestracja rozpoczęła się 20 kwietnia. Na przystanki eliminacyjne we Wrocławiu i Warszawie lista uczestników jest już zamknięta, ale do 15 maja można zapisać się jeszcze na przystanek kwalifikacyjny w Białymstoku, który odbędzie się 24 maja. 

Spośród wszystkich zgłoszeń juror - Te-Tris wybrał 16 uczestników do przystanku kwalifikacyjnego we Wrocławiu, podczas którego wraz z lokalnym sędziom Kubą Stemplowskim wybiorą najlepszego MC. Kuba jest wrocławskim dziennikarzem i aktywistą hip-hopowym, prowadzącym audycję radiową w Radiu Luz oraz swój autorski kanał w serwisie Youtube. - Przed pierwszymi eliminacjami Red Bull Kontrowersy jestem pełen ciekawości. Część z zawodników wybranych przez Te-Trisa jest mi znanych i myślę, że oni zagwarantują odpowiedni poziom. Z drugiej strony liczę, że ktoś z anonimowych dla mnie freestyle'owców sprawi niespodziankę i będzie godnym konkurentem dla reszty stawki. Niezależnie jednak od tego jak potoczy się sama rywalizacja to wiem, że będzie interesująco. – odpowiedział Stemplowski zapytany o to, czego się spodziewa podczas wrocławskiego przystanku. 

Lista uczestników Red Bull KontroWersy we Wrocławiu:

- RADEMENEZ - Radosław Blonkowski
- CZESŁAW WALECZNY - Jacek Łyczewski
- SZALONY WIESŁAW - Grzegorz Mikita
- KACU - Fabian Widomski
- DORO - Dorian Baziak
- DEI08 - Damian Jagucki
- TOSZEK - Dawid Toszewski
- W DO K - Wojciech Kowalczyk
- BILU - Adam Bilik
- BACJO - Michał Mieszkowski
- FAJTER - Jakub Zegadło
- GENERAŁ WILL - Dawid Borczyk
- TUPTAK 118 - Patryk Duziak
- dr BAZZMAN - Jakub Bazler
- ROJALISTA - Patryk Kiełbowski
- SKOPEK - Krystian Skop

Przystanki kwalifikacyjne Red Bull KontroWersy:

  • 12.05 – Wrocław
  • 19.05 – Warszawa
  • 24.05 – Białystok 

Ogólnopolski finał, w którym zmierzą się najlepsi freestyle’owcy z poszczególnych przystanków, odbędzie się 25 maja w Białymstoku. 

Więcej informacji na www.redbullkontrowersy.com

 

Wasze komentarze

sobota, 11.7.2020 14:55
środa, 8.7.2020 14:29
poniedziałek, 6.7.2020 12:29
niedziela, 5.7.2020 08:20
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele