komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 20 czerwca 2019

Diny, Bogny

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Policja szuka sprawców podpalenia pojazdów

czwartek, 25.4.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1491
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Osiedle, prowadzą czynności w sprawie pożaru kilku samochodów. Poniżej prezentujemy film, na którym zarejestrował się wizerunek dwóch mężczyzn, mogących mieć związek z tą sprawą. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznają osoby na filmie, prosimy o kontrakt z funkcjonariuszami z wrocławskiego komisariatu Osiedle.

W godzinach nocnych z 18 na 19 marca 2019 roku doszło do spalenia się trzech samochodów osobowych na ul. Poleskiej oraz Inflanckiej we Wrocławiu. Do pożaru pojazdów (Fiat Seicento, Renault Laguna i Volkswagen Golf) doszło krótko po tym, jak dwóch przechodzących tamtędy mężczyzn, chwyta za klamki zaparkowanych samochodów. Do trzech z pojazdów, udało im się wejść, a po chwili widać na filmie pojawiający się dym i mężczyźni obserwują palące się samochody.

Po dokonaniu analizy monitoringu ustalono, że na jednym z filmów zarejestrowały się sylwetki dwóch mężczyzn. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn na filmie, a także posiadające informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją.

Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji Wrocław - Osiedle.

Telefon kontaktowy 71 340 28 30, 71 340 28 34

Adres e-mail [email protected]

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki