komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Rusza jarmark rękodzieła, płyt winylowych i innych staroci

środa, 1.7.2020 16:04 , komentarze: 0 , odsłony: 260
kategorie artykułu:

Na miłośników rękodzieła i dawnych przedmiotów z duszą czeka nie lada gratka. Od 2 do 4 lipca w Centrum Handlowym Auchan Bielany odbędzie się jarmark rękodzieła, antyków i staroci. W pasażu galerii handlowej będą dostępne stoiska z porcelaną, posrebrzanymi ozdobami, witrażami, a także ręcznie wykonaną biżuterią. Coś dla siebie znajdą również kolekcjonerzy dawnych medali, map i książek oraz wielbiciele płyt winylowych.

Od najbliższego czwartku przez trzy dni Centrum Handlowe Auchan Bielany będzie gościło stoiska handlowe lokalnych antykwariuszy i twórców. Będzie to pierwszy z cyklu trzech wydarzeń zaplanowanych w dolnośląskiej galerii handlowej. Kolejne odbędą się w drugiej połowie sierpnia i września.

Odwiedzający jarmark rękodzieła i staroci na stoiskach handlowych znajdą wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będzie dostępna bogata oferta przedmiotów z porcelany, posrebrzane naczynia i zastawa stołowa, a także ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób. 

Podczas targów odbywających się w Centrum Handlowym Auchan Bielany coś dla siebie znajdą miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można znaleźć także dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję.

Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach 2-4 lipca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od 9:00 do 21:00. Kolejne edycje jarmarku odbędą się w dniach 20-22 sierpnia oraz 24-26 września. Wstęp wolny

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 56 min temu
dzisiaj, 7 godz temu
wtorek, 11.8.2020 12:14
poniedziałek, 10.8.2020 15:39
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki