komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 17 czerwca 2019

Laury, Marcjana

Samotny mężczyzna z DPS-u prosi o wysyłanie listów, bo nie ma nikogo

wtorek, 25.11.2014 12:05 , komentarze: 2 , odsłony: 8178
kategorie artykułu:

Pan Mieszysław Uramowski mieszkający w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Karmelkowej we Wrocławiu zamieścił w dzienniku "Metro", w rubryce "Podaj dalej" nietypowe ogłoszenie: Bardzo samotny człowiek czeka na listy. Chciałbym nawiązać kontakt z takimi osobami, które chciałby do mnie napisać. Pan Mieczysław zaznacza, iż nie ma nikogo i  jest bardzo samotny. 

Printscreen

Tuż po pojawieniu się ogłoszenia w dzienniku Julia Iwona Rosa założyła na Facebooku wydarzenie "Piszemy listy do Mieczysława", gdzie prosi wrocławian, ale i nie tylko, aby słali listy do Pana Mieczysława.

Tworzę to wydarzenie dla niego. Po to aby podnieść go na duchu. Jeśli tak jak mnie wzrusza cię los samotnika, napisz list. Może to być zwykła kartka z pozdrowieniami. Liczy się intencja. Liczy się gest braterskiego wsparcia. W końcu po coś żyjemy, chyba zgodzicie się ze mną? Nieważne czy jesteś dobrym chrześcijaninem, wyznajesz filozofię poprzednich wcieleń i karmy, czy pozytywnym ateistą. Każdy może zrobić dobry uczynek - mówi inicjatorka wydarzenia. - Chodzi o to aby Pan Mieczysław został tymi listami dosłownie zasypany - dodaje.

Doba.pl również namawia do słania listów do Pana Mieczysława Uramowskiego na adres:


Mieczysław Uramowski
ul. Karmelkowa 25/27
52-437 Wrocław


 

Wasze komentarze

Popieram
piątek, 28.11.2014 21:19 autor:
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork