komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Sklep z dodatkami do PrestaShop

piątek, 17.1.2020 09:05 , odsłony: 1221
kategorie artykułu:

PrestaShop to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla sklepów internetowych. Chociaż oprogramowanie udostępniane jest w ramach licencji Open Software License i można z niego korzystać bez konieczności ponoszenia opłat, to jednocześnie jest to bezpieczne i chętnie wybierane rozwiązanie, którego używają nie tylko drobni sprzedawcy, ale również największe firmy z całego świata.

  1. Ograniczenia oprogramowania PrestaShop
  2. Pisanie wtyczek na zamówienie
  3. Gotowe moduły do Presta Shop

Oprogramowanie Presta Shop jest bardzo rozbudowane i zawiera wiele przydatnych modułów, dzięki którym można sprawnie obsługiwać zamówienia, wysyłać powiadomienia, porównywać ceny i robić wiele innych rzeczy, bez których nie dałoby się działać w branży ecommerce. Czasami jednak możliwości PrestaShop mogą okazać się niewystarczające.

Ograniczenia oprogramowania PrestaShop

W takich przypadkach nie należy jednak wpadać w panikę, gdyż Presta można dowolnie dostosowywać, aby odpowiadało potrzebom użytkowników. Dzięki temu sklep może zostać wzbogacony o funkcje, które przełożą się na większą sprzedaż, stanie się bardziej intuicyjny dla klientów lub pracownicy obsługujący zamówienia będą mieli łatwiejszą pracę.

Pisanie wtyczek na zamówienie

Problem w tym, że trudno jest czasami znaleźć dobrego programistę, który mógłby zająć się napisaniem wtyczek do Presta Shop, a jednocześnie każda godzina pracy takiego specjalisty wiąże się z dużymi kosztami, na które wiele sklepów - szczególnie na początku działalności - nie może sobie pozwolić. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest więc skorzystanie z gotowych wtyczek. 

Gotowe moduły do Presta Shop

Wybierając moduły PrestaShop od zaufanej firmy, możesz za niewielkie pieniądze skorzystać z profesjonalnych i starannie napisanych wtyczek, które pozwolą ci między innymi wdrożyć funkcjonalności związane z ochroną danych, tworzyć atrakcyjne oferty promocyjne, dodać wyskakujące okienka do sklepu Presta Shop lub zarządzać przekierowaniami i linkami kanonicznymi. To ostatnie jest szczególnie ważne ze względu na wyszukiwarki i może przełożyć się na większą ilość odwiedzin. Firma specjalizująca się w pisaniu wtyczek do Presta posiada w ofercie ponad 100 rozwiązań, które są wykorzystywane w największych sklepach internetowych. Nawet jeżeli nie znajdziesz tu interesującego cię modułu, zawsze możesz zamówić wycenę modyfikacji. Pamiętaj przy tym, że w przypadku sklepu powinieneś korzystać wyłącznie z dobrych wtyczek i rozszerzeń pochodzących z zaufanych źródeł, aby nie narazić swojego sklepu na problemy z działaniem lub ataki.

 
dzisiaj, 3 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
poniedziałek, 28.9.2020 13:13
czwartek, 24.9.2020 13:40
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele