komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 21 sierpnia 2019

Joanny, Kazimiery

Śląsk Wrocław z nowym sponsorem!

niedziela, 14.7.2019 18:00 , komentarze: 0 , odsłony: 290
kategorie artykułu:

Oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław została firma YOON Group, specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych. Umowa będzie obowiązywała przez sezon 2019/2020.


Śląsk i YOON Group współpracują ze sobą od lipca 2018 roku. Polsko-koreańska firma dołączyła wówczas do grona całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. Teraz podjęto decyzję o kontynuowaniu i rozwinięciu dotychczasowej współpracy. YOON zwiększy swoje zaangażowanie sponsoringowe, a logo firmy wyeksponowane zostanie na rękawkach koszulek zawodników WKS-u oraz pojawi się na innych materiałach promocyjnych klubu.
 
- Pogłębienie naszych relacji biznesowych oraz fakt, że władze YOON Group po rocznej współpracy chciały mocniej powiązać swoją markę ze Śląskiem, tylko potwierdza, że obrany przez nas kierunek rozwoju klubu jest właściwy – mówi prezes Śląska Piotr Waśniewski.

YOON Group od 2014 roku działa na polskim rynku. Zapewnia pełny zakres usług architektonicznych i konstrukcyjnych - od koncepcji po wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksów przemysłowych, realizowała m.in. projekt budowy fabryki LG Chem Wrocław Energy.

- YOON Group prowadzi swoją działalność we Wrocławiu i w regionie, dlatego cieszymy się, że będziemy współpracować bliżej ze Śląskiem – klubem o wielkich sportowych tradycjach, który jest jednym z symboli miasta. WKS to dla nas nie tylko atrakcyjny partner biznesowy, ale również doskonała platforma marketingowa – podkreśla prezes firmy Junsik Yoon.

Umowa wchodzi w życie wraz ze startem sezonu 2019/2020.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
poniedziałek, 19.8.2019 17:31
czwartek, 15.8.2019 08:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork