Śląsk z wizytą u małych kibiców z Domu Dziecka

piątek, 26.8.2022 09:52 113 0

W tym tygodniu piłkarze Śląska wybrali się do jednego z wrocławskich domów dziecka, gdzie odwiedzili grupę małych kibiców WKS-u.

Nasz klub w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Dziecięcy Dom" przy ul. Parkowej reprezentowali bramkarz Rafał Leszczyński i pomocnik Michał Rzuchowski. Nasi zawodnicy znaleźli się pod ostrzałem pytań małych kibiców Śląska. Padły pytania o wiek, w którym rozpoczęli grę w piłkę, liczbę zdobytych goli, największe sportowe marzenia, czy częstotliwość treningów w każdym tygodnia.

Ponadto podopieczni domu dziecka przygotowali też niezwykłe prace plastyczne. Autorzy dwóch najbardziej efektownych otrzymali wyjątkowe upominki od piłkarzy. Michał Rzuchowski wręczył małej kibicce swoją koszulkę z autografem. Drugiemu zwycięzcy Rafał Leszczyński wręczył rękawice bramkarskie z podpisem. Jeden z rysunków zawisł już zresztą w szatni pierwszego zespołu! Pozostali uczestnicy konkursu plastycznego także dostali upominki od WKS-u. Cała grupa otrzymała też zaproszenie na mecz Śląska na Tarczyński Arena na dowolnie wybrany przez siebie mecz.

- Bardzo fajne spotkanie za nami, dziękujemy dzieciom, że tak miło nas przyjęły, przygotowały sporo pytań, wiele świetnych rysunków. W takich momentach bardzo mocno widzimy i czujemy, jak ważny jest we Wrocławiu Śląsk, dla jak wielu osób losy i wyniku klubu są istotne. Miło widzieć, że już najmłodsi nam kibicują i trzymają kciuki za zwycięstwa WKS-u – mówi Michał Rzuchowski po wizycie w „Dziecięcym Domu”.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)