komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci w Sky Tower

piątek, 8.2.2019 11:46 , komentarze: 0 , odsłony: 208
kategorie artykułu:

Już niebawem Sky Tower ponownie wypełni się stoiskami z wyjątkowymi przedmiotami, wystawianymi w ramach cyklicznej akcji Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci. W dniach 14 - 16 lutego wszyscy amatorzy pięknych rzeczy „z duszą” będą mieli szansę nabycia wyjątkowych przedmiotów. Na stoiskach wystawców znajdą się między innymi: porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, oryginalne filiżanki, mosiężne figurki, srebro, płyty winylowe oraz niesztampowa odzież.  

Odbywające się w Sky Tower targi Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony nabywców, jak i wystawców. Wpisały się już w cykl funkcjonowania obiektu, przyciągając coraz większą liczbę miłośników rzeczy nietuzinkowych i niepowtarzalnych. Melomanom bez wątpienia przypadną do gustu wyjątkowe egzemplarze płyt winylowych, kolekcjonerów porcelanowych okazów zachwycą zastawy stołowe czy filiżanki. Będą również figury z brązu, stare wyroby ze srebra, antyczne bibeloty. Nie zabraknie obrazów, witraży, mebli z poprzednich epok, a także mnóstwa drobiazgów, które można kupić dla siebie lub podarować bliskim.

Nadchodzące wydarzenie to nie tylko doskonała okazja, do podziwiania i nabycia wyjątkowych eksponatów, ale również wymiany doświadczeń oraz wiedzy z innymi kolekcjonerami.

Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci odbędzie się w dniach 14-16 lutego na parterze Sky Tower, przy wejściu od ul. Powstańców Śląskich (przy rzeźbie Salvadora Dali), w godzinach otwarcia obiektu. Następna okazja do udziału w wydarzeniu pojawi się miesiąc później, w dniach 14-16 marca. Wstęp jest bezpłatny.

 

Wasze komentarze


czwartek, 14.2.2019 08:26
czwartek, 7.2.2019 12:55
czwartek, 7.2.2019 12:00
wtorek, 5.2.2019 12:00
niedziela, 30.12.2018 13:58
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork