komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Szukasz kursu angielskiego online? Sprawdź co jest najważniejsze

czwartek, 13.8.2020 21:11 , odsłony: 149
kategorie artykułu:

Nauka obcych języków jest bardzo potrzebna w karierze zawodowej, a angielski stał się międzynarodowym językiem, a dzięki jego znajomości możemy chociażby obsługiwać sprzęt elektroniczny. W obecnych czasach jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się kursy online.

Przeglądając oferty nauki angielskiego online, możemy porównywać setki ofert. Aby szybko znaleźć poważne kursy, warto wiedzieć, czego oczekiwać po nauczycielach. Jak znaleźć najskuteczniejszych wykładowców online? Oto kilka wskazówek.

Native speaker poszukiwany

Ucząc się języka angielskiego w szkole, najprawdopodobniej nauczycielem był absolwent filologii angielskiej, który dobrze znał słownictwo oraz wszelkie zasady gramatyki. Jednak podobnie jak dzieci w szkole, tenże nauczyciel również pobierał swoją wiedzę głównie z podręczników i krótkich nagrań, czyli tzw. listeningów. Niestety, nawet najlepsi angliści nie mają opanowanego perfekcyjnie akcentu, a także nie znają charakterystycznych dla danych regionów idiomów, powiedzonek czy nawet slangu. Dlatego ogromnym atutem każdego kursu angielskiego online będzie native speaker, czyli nauczyciel, dla którego angielski jest językiem ojczystym. Tu warto też zwrócić uwagę na to, jakiego angielskiego chcemy się nauczyć. Czy bardziej zależy nam na mowie Szekspira, czyli brytyjskim angielskim, czy może preferujemy naukę języka, jakiego używa się za oceanem, czyli w Stanach Zjednoczonych. Wbrew pozorom różnica jest bardzo duża. Pamiętajmy też, że sam native speaker online, który nie ma przygotowania pedagogicznego, może okazać się nieefektywny. Szukajmy więc doświadczonych wykładowców online, którzy doskonale władają angielszczyzną.

Postaw na szkołę z doświadczeniem

Tak jak w przypadku native speakera, warto zwracać uwagę na doświadczenie firmy, która organizuje kurs angielskiego online. Szkoła językowa, która od lat działa na rynku, to większe prawdopodobieństwo profesjonalizmu i efektywnej nauki. Dla przykładu szkoła językowa https://talkback.pl/ ma już ponad dziesięć lat doświadczenia na rynku, a kadrę stanowią wykwalifikowani pedagodzy z USA. Oferty takie jak talkback to gwarancja, że czas spędzony przed komputerem będzie efektywnie wykorzystany, a nasze pieniądze nie zmarnują się.

Angielski bez wychodzenia z domu

Nauka angielskiego online to optymalne rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Kiedy brakuje czasu na tradycyjne lekcje, można w pełni dopasować sobie grafik, bez tracenia czasu chociażby na dojazdy. Rosnąca popularność takich kursów potwierdza tylko ich skuteczność. 

 
dzisiaj, 10 godz temu
poniedziałek, 28.9.2020 17:49
poniedziałek, 28.9.2020 13:13
czwartek, 24.9.2020 13:40
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki