komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 8 lipca 2020

Edgara, Elzbiety

Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj niezapomniany lot w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu!

poniedziałek, 24.6.2019 14:47 , odsłony: 329
kategorie artykułu:

Wybierz wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby – podaruj jej wyjątkowy lot w tunelu aerodynamicznym znajdującym się we Wrocławiu!

Latanie w przestworzach jest możliwe! Dotychczas uczucia tego typu można było doznać podczas skoków spadochronowych z opóźnionym otwarciem czaszy – teraz alternatywą jest tunel aerodynamiczny, który daje podobne wrażenia bez potrzeby skakania ze spadochronem.

Aerotunele cieszą się dzisiaj rosnącą popularnością. To doskonała okazja do tego, aby poczuć buzującą adrenalinę oraz spełnić swoje marzenia o locie. Teraz taka rozrywka dostępna jest również dla mieszkańców miasta Wrocław i innych dolnośląskich miejscowości!

Lot w tunelu aerodynamicznym może być także kapitalnym pomysłem na prezent na różne okazje – urodziny, wieczór kawalerski lub panieński, ślub, rocznica, Dzień Ojca czy Dzień Matki, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Czym dokładnie jest tunel aerodynamiczny? Na czym polegają loty w takim tunelu? Czy każdy może wziąć w nich udział? W końcu, jak dużo trzeba będzie za nie zapłacić?

Tunel aerodynamiczny – symulator swobodnego spadania

Pionowy tunel aerodynamiczny to urządzenie, które pozwala na imitowanie warunków swobodnego spadania, czyli spadania w przestworzach bez żadnych ograniczeń, na przykład otwartej czaszy spadochronowej.

Przez długi czas swobodne spadanie było dostępne tylko dla skoczków spadochronowych. Aktualnie, za sprawą aerotuneli, to rozrywka dostępna niemalże dla każdego – niezależnie od wieku!

Tunel aerodynamiczny o pionowej konstrukcji to dużych rozmiarów tunel wyposażony w kilka mocnych wentylatorów pozwalających na rozpędzenie strug powietrza do prędkości nawet ponad 300 km/h. Tak duża prędkość umożliwia uniesienie w górę człowieka znajdującego się wewnątrz tunelu.

Początkowo, aerotunel używane były głównie przez skoczków spadochronowych, którzy doskonalili w nich swoje umiejętności. Teraz są dostępne dla każdego, kto chciałby na własnej skórze poczuć swobodne spadanie! 

Kto może wziąć udział w locie w tunelu aerodynamicznym?

Tunele aerodynamiczne to bezpieczna rozrywka dostępna niemalże dla każdego. Nie ma wielu przeciwwskazań – najważniejsze z nich to ciężar ciała powyżej 100-110 kg, a także poważne przeciwwskazania zdrowotne do uprawiania sportów.

Jeśli chcemy wziąć udział w locie w tunelu aerodynamicznym, nie musimy brać wcześniejszego udziału w żadnych szkoleniach, badaniach lekarskich czy treningach.

Z tego też względu loty w aerotunelach są także doskonałą propozycją na upominek – sprawdzą się świetnie na każdą okazję!

Uczestnik lotu bierz udział w krótkim przeszkoleniu przed wejściem do tunelu. Znajduje się w nim stale pod opieką instruktora, dlatego też nie trzeba obawiać się o kwestie bezpieczeństwa. Z instruktorem można również wypróbować rozmaitych ewolucji w powietrzu, na przykład wznoszenia się i opadania. 

Jak wręczyć lot w tunelu aerodynamicznym w prezencie?

Jeżeli chcemy podarować lot w tunelu aerodynamicznym jako upominek, najlepiej zdecydować się na wykupienie specjalnego vouchera upominkowego. To rodzaj zaproszenia, które pozwala obdarowanej osobie na dowolne wybranie interesującego ją terminu lotu z kalendarza.

Voucher upominkowy upoważniający do lotu można zakupić on-line, na stronie internetowej organizatora – wystarczy je tylko wydrukować. Również można udać się na miejsce osobiście i tam kupić eleganckie zaproszenie z kopertą.

Należy pamiętać o tym, że zaproszenie jest ważne przez rok od momentu zakupu.

Ile kosztuje latanie w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu?

Jeśli także chcesz wybrać loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu, skorzystaj z oferty Profly – to jeden z najnowocześniejszych tuneli działających w Polsce, który zapewnia wszystkim niezapomniane wrażenia!

Za lot w tunelu aerodynamicznym trwający 3 minuty zapłacimy 249 złotych. Lot przeznaczony dla osób poniżej 16. roku życia to koszt 219 złotych. Tunel aerodynamiczny Profly proponuje także inne oferty, w tym pakiety lotów oraz loty ze szkoleniami PRO, które koncentrują się na intensywnej nauce efektownych ewolucji. Dokładny cennik znajduje się na stronie internetowej.

Voucher upominkowy lub też rezerwację na lot dla siebie można wykonać już teraz na stronie pod adresem: https://wroclaw.profly.pl. Zapraszamy!

 
wtorek, 7.7.2020 14:14
poniedziałek, 6.7.2020 12:32
sobota, 4.7.2020 11:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki