komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Trzech mężczyzn z zemsty pobiło swojego sąsiada, bo ten zwrócił im uwagę

wtorek, 26.3.2019 14:00 , komentarze: 1 , odsłony: 1853
kategorie artykułu:

Mundurowi z komisariatu na wrocławskim Rakowcu, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o udział w pobiciu. Wszyscy byli agresywni i stawiali opór podczas wykonywanych z ich udziałem czynności. Trafili do policyjnego aresztu, a później okazało się, że najprawdopodobniej zaatakowali swojego sąsiada z zemsty. Funkcjonariusze ujawnili przy podejrzanych drewnianą pałkę oraz skórzaną bransoletę z metalowymi ćwiekami. Wszyscy zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty m.in. za groźby karalne i pobicie, a teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

       Zdjęcie ilustracyjne/Doba.pl

Do tego zdarzenia doszło około godziny 18.00, na terenie wrocławskiego Rakowca. Trzej mężczyźni nakłonili sąsiada, aby wyszedł ze swojego mieszkania i później pobili go. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że była to prawdopodobnie zemsta za zwrócenie uwagi w związku z częstym zakłóceniem ciszy nocnej.

Sprawą natychmiast zajęli się interweniujący na miejscu policjanci, którzy po chwili zatrzymali dwie podejrzane o ten czyn osoby. Mężczyźni przebywali na klatce schodowej budynku. Jeden z nich miał zadrapania na dłoni, a w chwili zatrzymania zachowywał się bardzo agresywnie i nie reagował na wydawane polecenia. Aby uspokoić mężczyznę, funkcjonariusze byli zmuszeni użyć środków przymusu bezpośredniego. Chwilę później z jednego z mieszkań wyszedł trzeci napastnik, który swoim zachowaniem znacznie utrudniał mundurowym przeprowadzenie interwencji.

Wszyscy mężczyźni podejrzani o pobicie swojego sąsiada – zostali zatrzymani.

Dalsze czynności funkcjonariuszy, doprowadziły do ujawnienia przy podejrzanych m.in. drewnianej pałki oraz skórzanej bransolety z metalowymi ćwiekami.

Dwaj 39-latkowie i 31-latek, trafili prosto do policyjnego aresztu.

Na bazie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego, mężczyźni usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Grozić im może teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 /KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Typowy elektorat PO xd
środa, 27.03.2019 12:58 autor:
poniedziałek, 29.6.2020 11:50
poniedziałek, 29.6.2020 11:07
2
czwartek, 25.6.2020 12:26
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele