komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 21 lutego 2019

Eleonory, Fortunata

Trzy osoby biły i wyzywały 30-latka na terenie Dworca Nadodrze. Sprawców ujęto zaraz po zdarzeniu

sobota, 24.11.2018 14:25 , komentarze: 0 , odsłony: 1240
kategorie artykułu:

Tuż przed godz. 2:00 w nocy, funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin, przyjęli zgłoszenie dotyczące rozboju. Do mężczyzny przebywającego na terenie Dworca Nadodrze podeszły trzy osoby i zaczęły zachowywać się agresywnie. Uderzali 30-latka po całym ciele. Policjanci, którzy błyskawicznie pojawili się na miejscu zdarzenia, zatrzymali trzy osoby odpowiedzialne za to zajście. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Grozi im teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wrocławscy policjanci, patrolujący nocą ulice Ołbina, zostali wezwani do pilnej interwencji na Dworcu Nadodrze. Do przebywającego na terenie dworca mężczyzny podeszły trzy osoby. Było to dwóch mężczyzn oraz jedna kobieta. Cała trójka była bardzo agresywna. Wykrzykiwali do pokrzywdzonego wulgaryzmy i uderzali go po całym ciele. Sprawcy mieli również zabrać jego czarną saszetkę. Mężczyzna zdołał się jednak wyszarpać i uciec od napastników. O zdarzeniu natychmiast poinformował Policję.

Oficer Dyżurny Komisariatu Policji Wrocław Ołbin błyskawicznie skierował na miejsce patrol, będący najbliżej dworca. Policjanci wysłuchali relacji pokrzywdzonego. Pomimo panujących w nocy ciemności, zauważyli też, że mężczyzna ma obrzęk w okolicy lewego ucha, dlatego wezwali na miejsce Pogotowie Ratunkowe.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania osób, które były odpowiedzialne za to zdarzenie. Osoby pasujące do podanego rysopisu zauważyli w jednym z pomieszczeń dworca. Pokrzywdzony potwierdził, że to właśnie oni chwilę wcześniej go pobili.

Policjanci zatrzymali całą trójkę i przewieźli prosto na Komisariat Policji. Okazało się, że wszyscy są nietrzeźwi, mieli od dwóch do trzech promili alkoholu w organizmie. W pobliżu miejsca zdarzenia odnaleziono również saszetkę należącą do pokrzywdzonego. Ze środka nic nie zginęło.

Zatrzymani w wieku 38, 42 i 55 lat usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Grozi im teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala w celu oceny doznanych obrażeń i udzielenia dalszej pomocy medycznej.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 18.2.2019 09:33
czwartek, 14.2.2019 09:09
2
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork