komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 8 lipca 2020

Edgara, Elzbiety

Wakacje 2019 w Aquaparku

środa, 19.6.2019 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 488
kategorie artykułu:

Koniec roku szkolnego to start wakacji w Aquaparku.  Jakie atrakcje przygotowano na ten sezon?

Już od 20. czerwca basen będzie czynny o godzinę dłużej, czyli od 8.00-23.00 (baseny rekreacyjne). 

Od 24.06.2019 basen startuje z  Aquawakacjami. Są to zajęcia zorganizowane dla dzieci w wieku 7-12 lat. Wielu rodziców co roku ma ten sam dylemat. Co zrobić z pociechą, gdy nie jest jeszcze na tyle samodzielna, by została sama w domu. I jakie zajęcia zapewnić, by wakacje w mieście były równie atrakcyjne co te, spędzane poza Wrocławiem.

- Aqawakacje to idealna propozycja dla aktywnych dzieci. Nasz program jest pełny dobrej zabawy i sportowych wyzwań. Każdego dnia na dzieci czekają nowe atrakcje – zapewnia Agnieszka Korzeniowska, rzecznik wrocławskiego Aquaparku. – Nasza ofertę wyróżnia to, że dziecka nie trzeba zapisywać na cały turnus. Jeśli mamy np. nagłą potrzebę, możemy zapisać podopiecznego nawet na jeden dzień.

Jeśli jednak dzieci wezmą udział w całym turnusie, to każdy z pięciu dni będzie dla nich zaskakujący. Czeka na nie dzień piracki, dzień nurka, dzień młodego ratownika, dzień surfera i dzień hawajski.  

- Zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów i instruktorów pływania. Gwarantujemy także zabawę połączoną z nauką zasad bezpieczeństwa nad wodą, a w zależności od poziomu umiejętności dziecka - naukę podstaw pływania lub doskonalenie umiejętności – wylicza Anna Lisowska z wrocławskiego Aquaparku.- Podczas zajęć istnieje również możliwość ubiegania się o kartę pływacką, a dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie, składające się z trzech 3 posiłków dziennie.

Ale wrocławski Aquapark to nie tylko oferta dla dzieci, ale również dla młodzieży i całych rodzin. Na ten sezon przygotowaliśmy kolejną wodną atrakcję dla wszystkich miłośników sportów wodnych - tor skimboardowy. Ci wszyscy, którzy chcą spróbować ewolucji na desce, stanowiących bezpieczną alternatywę dla surfingu i wprowadzających do jego podstaw, z pewnością będą się dobrze bawić. Atrakcja jest nieodpłatna. Aquapark zapewnia sprzęt - czyli deski dla dzieci (już od 6 roku życia) i dorosłych, a także dba o obecność instruktorów, którzy wprowadzą w tajniki tego sportu.

Ciekawą formą zabawy i treningu całego ciała jest dmuchany tor przeszkód na basenie rekreacyjnym. W tym roku na terenach zewnętrznych będą również niezawodne dmuchańce  – czyli wielka zjeżdżalnia wodna i zamek piracki dla dzieci. Nie zabraknie także  basenu kulami zoorbing i łódeczkami. A na wszystkich, którzy marzą o spokoju i relaksie przygotowaliśmy strefę chillout. Będzie można się tam poopalać z daleka od zgiełku i odpocząć na jednym z leżaków. 

Jeszcze więcej atrakcji przygotowaliśmy na długi czerwcowy weekend:

Każdego dnia wszystkich przybywających do Aquaparku witać będzie jego maskotka – Pan Krab. W specjalnej strefie malucha animatorzy będą malować dziecięce buzie, robić wodne tatuaże i przeprowadzać warsztaty plastyczne. Dla pasjonatów saunowania 21 czerwca organizowana jest Noc Saunowa -  Przesilenie Letnie, a w niedzielę 23 czerwca o godz. 16.30 zapraszamy na spektakl Wrocławskiego Teatru Lalek – na ławeczce Bajkobusa, przy wejściu do Aquaparku.

 

Wasze komentarze

wtorek, 7.7.2020 14:14
poniedziałek, 6.7.2020 12:32
sobota, 4.7.2020 11:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele