komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 8 lipca 2020

Edgara, Elzbiety

Wiemy gdzie kupić używany samochód z Niemiec lub Szwecji

czwartek, 9.5.2019 08:00 , odsłony: 807
kategorie artykułu:

Przez ostatnią dekadę rynek niemieckich, holenderskich, belgijskich, angielskich, a nawet szwedzkich aut został już dawno podbity. Po polskich ulicach jeździ coraz więcej samochodów sprowadzonych z zagranicy.  To od lat jeden z bardziej popularnych sposobów pozyskiwania wymarzonego auta przez Polaków. Niestety, proces ten nie należy do najprostszych, gdyż często wiąże się on z fałszywymi ofertami, kolosalnymi kosztami oraz stratą czasu. Jak zatem najszybciej i najbezpieczniej kupić sprawdzone zagraniczne auto „z drugiej ręki”?    

Auta dla Przyjaciół, czyli CarForFriend.pl to pierwszy sklep internetowy, posiadający biuro handlowe w Świdnicy, który oferuje sprzedaż samochodów używanych z całej Europy. Firma stworzyła miejsce w sieci, w którym można zamówić lub wybrać auto z  ponad 2,5 tys. rzetelnie sprawdzonych modeli. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz. Dzięki CarForFriend.pl  dostaniemy model idealnie dopasowany do naszych potrzeb, unikniemy nieuczciwych sprzedawców, wywindowanych cen, ukrytych usterek i przekręconych liczników.  

- Kupujący przyzwyczaili się już do tej formy sprzedaży. Firma działa cztery lata, a sklep internetowy ponad dwa. Dzięki temu sprzedajemy dziesiątki samochodów miesięcznie – mówi Jacek Fijołek, prezes zarządu JCK Sp. z o.o. -W naszym biurze, przy ul. Kazimierza Odnowiciela 8 w Świdnicy,  klient ma możliwość zamówienia i nabycia dowolnego modelu auta z wybranymi przez siebie parametrami, które następnie zostanie wyszukane i sprowadzone do Świdnicy. Sprowadzamy auta z całej Europy, ale nadal głównymi rynkami pozostają Niemcy i Szwecja, z uwagi na korzystny kurs korony szwedzkiej i modele aut niedostępne gdzie indziej. Największym zainteresowaniem cieszą się duże samochody rodzinne oraz SUV-y. Niezmienne są preferencje klientów odnośnie kolorów, nadal najmodniejszym kolorem jest biały, a ulubionym gadżetem – panoramiczny dach. Warto dodać, że prowadzimy także kompleksowe usługi w zakresie kredytów i leasingu na samochody zagraniczne. Klienci  coraz częściej korzystają właśnie z takiej formy zakupu. Otrzymują wsparcie od firmy na każdym etapie: podczas zakupu, ubezpieczania oraz rejestracji pojazdu. 

Do końca roku dla mieszkańców powiatu świdnickiego rejestracja zakupionego w CarForFriend.pl pojazdu w cenie auta – bez kolejek w urzędzie! 

Dzięki CarForFriend.pl można zaoszczędzić czas i pieniądze. Decydując się na zakup, poprzez sklep internetowy, jesteśmy w stanie pominąć wszelkie koszty związane z przygotowaniami do wyjazdu, paliwem, tłumaczeniem dokumentów oraz pomyłką lub oszustwem związanym z zakupem. Zaoszczędzone pieniądze, uzupełnione o kwotę negocjacji ceny, możemy zainwestować w kupno lepszego pojazdu. 

 Zakup samochodu w sklepie internetowym CarForFriend.pl jest bezpieczny i prosty. Na początku, oprócz podstawowych danych technicznych, portal umożliwia dostęp do tzw. wirtualnych oględzin, mających pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Transakcja odbywa się bez zbędnych, uciążliwych formalności –  umowa spisywana jest na jednej stronie! 

Więcej o sklepie na  fanpage’u - https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/ 

BIURO CarForFriend.pl
58-100 Świdnica
ul. Kazimierza Odnowiciela 8
Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/ lub www.autadlaprzyjaciol.pl

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

WARTO WIEDZIEĆ:

CarForFriend.pl uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów.

 
poniedziałek, 6.7.2020 11:49
sobota, 4.7.2020 07:55
poniedziałek, 29.6.2020 11:50
poniedziałek, 29.6.2020 11:07
3
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki