komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 27 maja 2019

Augustyna, Juliana

Wrocław Winyl Weekend 2018 w Sky Tower

piątek, 23.11.2018 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 427
kategorie artykułu:

Tego muzycznego wydarzenia miłośnicy winyli i dobrych dźwięków nie mogą przegapić. Mowa o Wrocław Winyl Weekend, jednej z największych imprez winylowych w kraju, która  już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się w Sky Tower. Wstęp wolny. 

Wrocław Winyl Weekend to wydarzenie, które z roku na rok przyciąga do Sky Tower  coraz więcej pasjonatów winyli i dobrej muzyki. Wynika to między innymi z tego, że na giełdzie prezentują się wystawcy z całej Polski, którzy mogą pochwalić się limitowanymi egzemplarzami płyt. To z kolei stwarza doskonałą okazję, by uzupełnić swoje zbiory o muzyczne „białe kruki”. 

- Wystawcy, których będzie można spotkać na Wrocław Winyl Weekend to prawdziwi znawcy muzyki, którzy o winylach wiedzą wszystko lub prawie wszystko. Czarne płyty kolekcjonują już od wielu lat, dzięki czemu są na bieżąco, zarówno jeśli chodzi o limitowane edycje płyt, jak i nowości, które niedawno weszły na rynek. Na giełdzie, poza winylami do kupienia będą również płyty CD i DVD, kasety, nuty oraz książki muzyczne - mówi Karol Woźniak z Dolnośląskiej Giełdy Fonograficznej, współorganizatora wydarzenia. 

Dodatkowo w trakcie imprezy na scenie zaprezentują się młodzi DJ-e, którzy w swoich setach „na żywo” przeniosą nas w świat muzyki w 100% granej z winyli. Częścią wydarzenia będą też wystawy: sprzętu z Zakładów DIORA, obrazów z płyt winylowych oraz elektroniki z czasów PRL-u, a także stoisko festiwalowe Bass&Beat Festival. Nie zabraknie również muzycznych konkursów z nagrodami. 

- Serdecznie zapraszamy do Sky Tower na Wrocław Winyl Weekend. Zapewniamy, że wyjątkowy klimat, jaki towarzyszy temu wydarzeniu uczyni nadchodzący weekend niezwykle udanym, spędzonym w gronie pozytywnie zakręconych miłośników muzyki  – mówi Jagoda Najwer ze Sky Tower. 

3. edycja Wrocław Winyl Weekend odbędzie się 24 i 25 listopada w Sky Tower. Wydarzenie poprowadzi Piotr Bartyś z Radia RAM. Wstęp wolny.

 

Wasze komentarze


niedziela, 19.5.2019 15:47
wtorek, 30.4.2019 19:00
piątek, 26.4.2019 08:25
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki