komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Wrocławska mama w obiektywie

wtorek, 5.11.2019 09:37 , komentarze: 0 , odsłony: 455
kategorie artykułu:

O tym, jaka jest wrocławska mama, czym zajmuje się zawodowo i jak niebanalne ma pasje, przekonamy się już niebawem. W ramach projektu „WROCŁAWSKA MAMA” zaprezentowane zostaną sylwetki 20 mieszkanek stolicy Dolnego Śląska. Aby wziąć udział w nowej inicjatywie Stowarzyszenia Klubu Mamuśki, należy do 10 listopada br. zgłosić chęć udziału przez formularz http://pvv.pl/wroclawskamama.

        Fot. Pixabay

Pomysł na prezentację mam – mieszkanek Wrocławia – kiełkował od dawna w Klubie Mamuśki, aż przybrał ramy społecznego projektu. Jego celem jest pokazanie ogromnej różnorodności wrocławskich mam: ich zawodów, pasji, umiejętności, zainteresowań i pomysłów na siebie. Bo przecież te, które łączy wspólny mianownik – macierzyństwo – różni czasem tak wiele. Każda jest inna, ale każda wartościowa i wyjątkowa.

Klub Mamuśki istnieje we Wrocławiu już prawie 9 lat. Przez ten czas zdążyłyśmy się przekonać, że określenie „WROCŁAWSKA MAMA” to cały wachlarz osobowości: mądrych, aktywnych, inspirujących kobiet, które – poza realizacją w macierzyństwie – mają naprawdę wiele do zaprezentowania. To kobiety aktywne, wszechstronne, ciekawe świata, z których nasze miasto może być dumne. Chcemy przypomnieć ich ważną rolę w rodzinie i społeczeństwie – tłumaczy Elżbieta Woźniak-Łojczuk, prezeska Stowarzyszenia.

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić zgłoszenie http://pvv.pl/wroclawskamama, i – jak mówią organizatorki – po prostu dać się poznać. Spośród osób, które do 10 listopada br. prześlą uzupełniony formularz, wyłonionych zostanie 20 reprezentantek. Ambasadorki wrocławskiego macierzyństwa poznamy 12 listopada br. – będą uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekt zobaczymy jeszcze w tym roku.

Projekt finansowany jest z budżetu Miasta Wrocławia.

 

Wasze komentarze

sobota, 11.7.2020 14:55
sobota, 4.7.2020 11:00
poniedziałek, 22.6.2020 13:32
niedziela, 21.6.2020 10:15
sobota, 20.6.2020 09:10
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele