komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 17 stycznia 2021

Antoniego, Rościsława

Wszczął awanturę - trafił prosto za kratki

poniedziałek, 16.11.2020 10:17 , komentarze: 0 , odsłony: 189
kategorie artykułu:

Przyczyną wizyty policjantów w jednym z domów na wrocławskim Zgorzelisku była awantura domowa. Na miejscu okazało się, że awanturującym się jest 17-latek, który groził swojemu ojcu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a w jego pokoju ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście porcji handlowych marihuany. Jakby tego było mało, młody człowiek wielokrotnie znieważył interweniujących policjantów. Wrocławianin trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z wrocławskiej komendy zostali wysłani przez dyżurnego do awantury domowej na jedną z ulic miasta. Na miejscu zastali zgłaszającego mężczyznę, który wyraźnie zdenerwowany wyznał, że jego 17-letni syn awanturuje się i najprawdopodobniej jest pod wpływem narkotyków.

Funkcjonariusze zapukali do pokoju młodego mężczyzny, który wyraźnie zaskoczony, niestety nie ucieszył się z ich wizyty. 17-latek próbował wypchnąć policjantów z pokoju, wielokrotnie przy tym ich znieważając. Mężczyzna uspokoił się dopiero w momencie, gdy został obezwładniony, a na jego rękach wylądowały kajdanki.

Policjanci w pokoju, który zajmował, ujawnili plastikowy pojemnik z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Analiza zabezpieczonej substancji wskazała na marihuanę w ilości kilkunastu porcji handlowych.

Wrocławianin został zatrzymany i trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. 17-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, a także znieważenie policjantów. Grozić mu może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

piątek, 15.1.2021 14:29
wtorek, 5.1.2021 16:14
piątek, 1.1.2021 01:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki