komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Wyjazdy firmowe do Azji – garść wskazówek od czego zacząć i jak je zorganizować?

sobota, 18.1.2020 18:28 , odsłony: 1165
kategorie artykułu:

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie wyjazdów zagranicznych dla swoich pracowników, gdyż jest to świetny sposób na zacieśnienie relacji, podniesienie morale czy docenienie pracy zatrudnionego zespołu.

  1. Gdzie najlepiej szukać zagranicznych wycieczek firmowych?
  2. Wyjazd biznesowy do Azji
  3. Jak zorganizować imprezę firmową za granicą?

Wyjazdy biznesowe do Azji nie wiążą się oczywiście wyłącznie z integracją czy motywowaniem pracowników, ten dział turystyki dotyczy także wszelkiego rodzaju, konferencji, targów, eventów i spotkań firmowych.

Gdzie najlepiej szukać zagranicznych wycieczek firmowych?

Większość z nas, już po pierwszym zetknięciu się z choćby bardzo odległą wizją wyjazdu firmowego do Azji, skieruje swoje kroki do najbliższego komputera, laptopa czy smartfona i rozpocznie wertowanie w wyszukiwarce internetowej haseł typu: „Organizacja wycieczek firmowych” czy „Wietnam wyjazd firmowy” itp. – oczywiście w zależności od interesującej nas lokalizacji.

To słuszny krok, gdyż trudno o lepsze źródło informacji o satysfakcjonujących wyjazdach zagranicznych dla firm internet. Istnieje tu jednak pewne ryzyko, że trafimy na oferty tradycyjnych biur podróży, specjalizujących się głównie w obsłudze turystów indywidualnych i choć mogą one posiadać lub są w stanie opracować dla nas jakąś ofertę firmową, korzystniej dla nas będzie celować w nieco odmienny typ pośrednika.

Po pierwsze warto wzbogacić nasze hasła wyszukiwania o człony, takie jak „MICE” czy „Incentive” i wysłać zapytanie bezpośrednio do organizatora, który od lat specjalizuje się w organizacji wyjazdów firmowych, który może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży MICE i Incentive oraz rekomendacjami zadowolonych klientów. Dopiero wtedy możemy mieć pewność, że zainwestujemy w satysfakcjonujący wyjazd biznesowy do Azji.

Warto znaleźć takie biura organizujące wycieczki zagraniczne dla firm, które sprawdziły się na przeróżnych polach, zorganizowały już wiele, różnego rodzaju konferencji, szkoleń i eventów (zarówno kameralnych, jak i masowych imprez), które dzięki znajomości lokalnego rynku i szerokiej sieci kontaktów są w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby klienta, które zaopiekują się Twoim wyjazdem od A do Z i wesprą Cię na każdym etapie jego planowania oraz realizacji.

Zagraniczna wycieczka firmowa, szczególnie do tak odległych lokalizacji, jak miasta i wyspy Azji, to spora inwestycja zarówno czasowa, finansowa, jak i energetyczna – warto wybrać zaufanego pośrednika tak, by wymarzona podróż biznesowa do Azji przyniosła oczekiwane i wymierne owoce.

Wyjazd biznesowy do Azji

Szczególnie dużym zainteresowaniem klientów cieszą się ostatnimi czasy wyjazdy biznesowe do Azji. Podejmując się takiego wyzwania możesz zaoferować swoim kontrahentom i pracownikom coś, czego nie znajdą u konkurencji.

Zaletą skorzystania z usług zaufanego organizatora wyjazdów firmowych do Azji jest to, że wszystko zostanie wówczas dopięte na ostatni guzik. Zamiast więc martwić się o to, czy zagraniczny wyjazd motywacyjny spełni oczekiwania Twoje i grupy, będziesz miał gwarancję, że wszystko zostanie starannie zaplanowane, a Twoja ekipa podczas pobytu będzie mogła liczyć na najlepsze warunki. Jeśli nie jesteś pewien, czy dane biuro się sprawdzi, Twoje wątpliwości z pewnością rozwieją opinie klientów, którzy już wcześniej wybrali wyjazdy Incentive do Azji z danym pośrednikiem.

Jeśli chodzi o podróże służbowe, Wietnam, Tajlandia czy Sri Lanka będą wprost doskonałymi lokalizacjami, ze względu na swoją egzotykę, różnorodność i nieograniczoną wręcz ofertę atrakcji. Można tu wspólnie eksplorować zabytki starożytności, przemierzać dżungle, wylegiwać się na złotych plażach, uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne i ekstremalne czy zapisać się na lekcje gotowania specjałów azjatyckiej kuchni.

Jak zorganizować imprezę firmową za granicą?

W wielu firmach organizacja wycieczek biznesowych i motywacyjnych wciąż zostaje oddelegowana jednemu z pracowników. Ponieważ taka osoba zazwyczaj nie ma odpowiedniego doświadczenia i wiedzy na temat tego, jak powinny wyglądać wycieczki zagraniczne dla firm, może stracić dużo czasu i energii na planowanie, a efekt niekoniecznie musi okazać się satysfakcjonujący.

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wyeliminować ryzyko niepowodzenia, wybierz najlepsze biuro podróży w Azji, które organizuje imprezy MICE i wyjazdy Incentive na miejscu, w dobrze sobie znanym środowisku, według sprawdzonych programów  i bazując na doskonałej znajomości lokalnego rynku oraz sieci zaufanych kontaktów. Pozwoli Ci to w krótkim czasie otrzymać najlepszą ofertę wycieczki, której program uwzględni wszystkie Twoje oczekiwania.

 
dzisiaj, 4 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
poniedziałek, 28.9.2020 13:13
czwartek, 24.9.2020 13:40
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele