komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 18 czerwca 2019

Marka, Elzbiety

Wyłowiono ciało mężczyzny z Odry. Czy to zaginiony Dariusz Góral?

niedziela, 7.4.2019 19:46 , komentarze: 1 , odsłony: 7491
kategorie artykułu:

W godzinach popołudniowych przy Wyspie Piasek z Odry wyłowiono ciało mężczyzny. Zwłoki topielca przeniesiono na Bulwar Xawerego Dunikowskiego, gdzie trwały policyjne czynności. Ze wstępnych informacji wynika, że może to być ciało zaginionego we Wrocławiu Dariusza Górala, którego poszukiwania trwają od 26 marca. 

       Zdjęcie ilustracyjne/Doba.pl 

Oficjalnie policja nie podała jeszcze tożsamości wyłowionego mężczyzny, mecenas Radosz Pawlikowski, pełnomocnik żony Dariusza Górala wstępnie potwierdza, że to właśnie ciało poszukiwanego, jednak oficjalne potwierdzenie ma nastąpić najwcześniej jutro, po okazaniu zwłok rodzinie. Obecnie ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie odbędzie się sekcja mająca na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci. 

- Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność układu krążeniowo-oddechowego, co może wskazywać na utonięcie. Taką wstępną przyczynę wskazał lekarz koroner, który na miejscu dokonał wstępnych oględzin zwłok. Obecnie ciało zostało przewiezione na sekcję, gdzie teraz specjaliści dokładnie je zbadają, dopiero po tych czynnościach odbędzie się okazanie zwłok rodzinie w celu stwierdzenia tożsamości - mówi dla Doba.pl st.sierż Dariusz Rajski z KMP Wrocław. 

 

Wasze komentarze

Dziwny ten Wrocław. Coraz więcej Młodych ludzie kończy w Odrze.
poniedziałek, 08.04.2019 10:51 autor: olo
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork