komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Wystawa motocykli filmowych w Centrum Korona

piątek, 18.10.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 498
kategorie artykułu:

Czym jeździł Terminator i Capitan America? Jak wygląda najbardziej rozpoznawalny policyjny motocykl świata? Na czym Nicolas Cage walczył ze zbuntowanymi demonami w słynnym filmie „Ghost Rider”? Tego dowiecie się i zobaczycie na wystawie motocykli filmowych, która odbędzie się w dniach 21-27 października w Centrum Korona. Klienci Centrum będą mogli podziwiać 11 wyjątkowych jednośladów, które pojawiły się w najbardziej kultowych filmach.

Podobnie jak samochody, swoją rolę w wielu filmach odegrały również motocykle. Kilka modeli na zawsze zapisało się na kartach historii kinematografii. Centrum Korona postanowiło pokazać wszystkim kinomaniakom najbardziej kultowe motocykle, jakie pokazano na wielkim ekranie. Od 21 do 27 października klienci Centrum Korona będą mogli podziwiać niecodzienną wystawę, na którą złoży się 11 wyjątkowych jednośladów. Wśród nich znajdziemy: 

  • sportowy motocykl Kawasaki GPZ900R, którym poruszał się główny bohater film „Top Gun”;
  • Suzuki Gladius 650 (SFV650) znany z filmu „Priest”;
  • Ślizgacz z sagi „Gwiezdne Wojny”, którym pustynię przemierzali członkowie Rebelii;
  • Triumph Speed Triple 955i, który wystąpił w filmie „Mission Impossible”;
  • najbardziej rozpoznawalny policyjny motocykl świata, czyli legendarny Kawasaki KZ1000, produkowany od lat 70-tych dla amerykańskiej policji, który pojawia się w filmie „Terminator 2”; 
  • Mototerminator z filmu „Terminator 3”;
  • Custom Bikes z filmu „Mad Max”;
  • motocykle z rodziny Harley Davidson, które zdobyły sławę filmach „Ghost Rider” (Harley Davidson Panhead) oraz „Capitan America”;
  • Custom Bike z filmu „Faceci w czerni III”.

- Wielkie wydarzenie dla miłośników motoryzacji i nie tylko! Przez cały tydzień w Centrum Korona będziecie mogli podziwiać i zapozować do zdjęcia z motocyklami, które odegrały kultowe role w kinie. Zapraszamy całe rodziny do Centrum Korona i wspólnego odwiedzenia wystawy prezentującej motory z takich kultowych tytułów jak ‘Terminator’, ‘Top Gun’, ‘Mission Impossible’ czy ‘Gwiezdne Wojny’ – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Wystawa motocykli filmowych w Centrum Korona jest dostępna w dniach 21-27 października w godzinach otwarcia centrum. 

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 14:24
piątek, 10.7.2020 13:52
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki